Ste spokojné v zdravotnej poisťovni Union?

15. apr 2022

Ahojte.
Ako ste spokojné v poisťovni Union?
Rozmýšľam o zmene.
Ďakujem.

janetinka27
15. apr 2022

ano, zatial som nemala nikde problem a to posledne dva roky beham po lekaroch, vysetreniach,na krv chodim aj 6x do mesiaca, predoperacne,zakroky,zubar,odborni lekari vsetko bez problemov

elynora
15. apr 2022

Za mňa veľká spokojnosť,príspevok na zubára vybavený rýchlo a aj teraz pri snažení o bábätko preplácajú za rôzne úkony a vyšetrenia viac ako ostatné poisťovne

andrejkap123
15. apr 2022

@elynora co preplacaju viacej?

melanta
15. apr 2022

Minulý rok som absolvovala operáciu a potom chemo v onkologickom ústave. Bola tam žena, ktorá čakala na január, kým prejde z jednej poisťovne do všeobecnej. Pretože na jej typ rakoviny boli 2 liečby a súkromná preplácala len tú lacnejšiu. Vraj sa s tým na onkológii stretávajú, že pacienti kvôli onko liečbe prechádzajú do všeobecnej a čakajú kvôli tomu mesiace na lepšiu liečbu. Takže mňa by kvôli pár eurám za zubára do Unionu či Dôvery nikto nedostal.

elynora
15. apr 2022

@andrejkap123 napr. príspevok na podrobný spermiogram a aj na umelé oplodnenie

andrejkap123
15. apr 2022

@melanta to veru nie!! :( tiez ostavam vo vszp

mell27
15. apr 2022

Ja mám Union a som veľmi spokojná... 😊

jana005
15. apr 2022

@melanta bola v dôvere alebo v unione?
To je dosť podstatný rozdiel.
Lebo na dôveru som to počula aj ja, dokonca máme s ňou v rodine zlú skúsenosť, ale s Unionom nie.
Čiže nehádzať obidve poisťovne do jedného vreca

janai1
15. apr 2022

Ja som onko pacient a prešla som zo Všeobecnej do Unionu a za mňa veľká spokojnosť... Preplácaju mi viac ako VšZP

autor
15. apr 2022

Dakujem vam, a ako ste spokojne s komunikaciou poistovne Union? Lebo na to som citala asi najviac negativnych recenzii.

thoughtfulweirdo
15. apr 2022

Som v Unione 3 roky, dcéra tiež, syn rok, nemali sme ešte žiaden problém. Aj komunikácia super, na mail odpovedali skoro obratom a na infolinke vždy pomohli, navigovali, aj mi pracovníčka cez telefón pomáhala vypisovať jedno tlačivo 🙂

autor
15. apr 2022
7lenka11
15. apr 2022

Ja som bola 28 rokov vo VSZP a uz by som tam nesla. Teraz sme v Union a ziadny problem. Dokonca ziadost o umele oplodnenie sme mali schvalenu v ramci tyzdna, a to nas vsetci strasili, ze mame pocitat, ze prejde aj mesiac, kym poslu odpoved. Dokonca ma par dni pred odoslanim ziadosti sami kontaktovali, ze sme stale nedodali potvrdenie od lekara..

nelca84
15. apr 2022

Ja som v Unione odkedy prisla na slovensky trh, cca 16 rokov a som spokojna. Vlastne vsetci sme, manzel, syn, mama, brat, nikto sme nemali ziaden problem. Mam diagnozu, ktora si vyzaduje pravidelne MR-ka a uzivam liek, ktory mesacne stoji poistovnu 750e, nedoplacam nic.

petkasaurus
15. apr 2022

Ja som sa dala tento rok do unionu, lebo som si myslela, ze pojdem na umele oplodnenie, našťastie nebolo treba.. Lekari mi hovorili, ze bola skoda odísť zo vszp, ale teraz ked ma vszp tie problemy, tak snad som dobre urobila aj tak.. Lebo lekari ze su nejak limitovani, kolko pacientov z danej sukr. poisťovni mozu v ten den objednať.

petkasaurus
15. apr 2022

Len co ma stve, ze union ma v porovnani so vszp strasnu tu mobilnu aplikaciu, o nicom, ale to je taky detail..

zefyra
15. apr 2022

100 % spokojnosť v Unione, sme tam celá rodina