Zmena zdravotnej poisťovne - skúsenosti

luckastar
27. aug 2021

Rozmýšľam o zmene zdravotnej poisťovne z všeobecnej na Union? Aké máte s nimi skúsenosti? Ďakujem krásne za odpovede ❤️

petruldo
27. aug 2021

@luckastar pri zmene poisťovne si v prvom rade zisti, či lekári ku ktorým chodíš majú s novou poisťovňou zmluvu

flofli
27. aug 2021

prečo si sa rozhodla pre zmenu?

ninasrank94
27. aug 2021

@luckastar union ti absolútne neodporúčam!

e1i
27. aug 2021

@luckastar ja zas s unionom mam len najlepšie skúsenosti, som tam od začiatku a nikdy ziadny problem, odmietnutie. Terminy na MR aj liecba v zahranici rýchlo

tanika
27. aug 2021

@luckastar ja som teda vo vzp maximálne spokojná , toľko krát som mala magnetickú rezonanciu a nikdy som nemala problém vždy sa má len opýtaju dufam že nemáte dôveru . Aj u lekárov vôbec žiadny problém . Môj brat ide preč z dôvery že vraj katastrofa .

tanika
27. aug 2021

@luckastar a ešte a prečo chceš zmeniť vzp mala si problém niekde ??? Ja nikdy zatiaľ a to som si teda pochodila po lekároch a vyšetreniach odberoch .

luckastar
autor
3. sep 2021

@ninasrank94 prečo?

luckastar
autor
3. sep 2021

@e1i ďakujem krásne ❤️

jana005
3. sep 2021

@luckastar my máme union a sme spokojní.
Dôveru majú moji rodičia celý život, po lekároch nechodili, takže nemali žiadne pripomienky. Otec je onkologický pacient, liečbu dostáva tak isto ako aj od inej poisťovni, lenže mu nechceli schváliť odsavacku na tracheostomiu. Neviem ako by reagovala iná poisťovňa, len viacerí mi hovorili, že dôvera nechce veľa vecí preplácať.

luckastar
autor
10. sep 2021

@jana005 dakujem ❤️