Ukončia mi v sociálnej PN?

15. feb 2021

Ahoj ženy, možno hlúpa otázka ale... Dnes mi končí karantena a moja lekárka mi nedvíha telefón, ráno mi ešte sestrička zdvihla telefón, povedala že mám zavolať neskôr. Už som 12x volala ale linka je obsadená. A moja otázka je či mi v sociálnej vedia ukončiť pnku? Ja potrebujem aj zamestnávateľovi zavolať. Ospravedlňujem sa za hlúpu otázku, len už neviem čo mám robiť.

lucka_ke
15. feb 2021

iba lekár, tvoja MUDr. nemá email kde by si jej mohla napísať?

autor
15. feb 2021

@lucka_ke email som nenašla nikde na nete, ja potrebujem aby to dnes ukončila.

lucka_ke
15. feb 2021

ak sa nedovoláš išla by som osobne zajtra a požiadala ju o ukončenie spätne k dnešnému dňu, po karanténe ak nemáš príznaky už môžeš ísť von a treba ju poriadne zjazdiť, že nedvíhajú telefón a nemajú ani email, na ktorý by sa dalo napísať

klarissa25
15. feb 2021

@lucka_ke linka je obsadena.. Nemoze dvíhať ked s niekym vola.. Treba len skusat

nafka0483
15. feb 2021

@lucka_ke Linka ja obsadena a rano sestricka dvihla, tak asi ze telefon dvihaju, len tolko ludi telefonuje, ze je problem dovolat sa, stale je obsadene.
Ja to mam s lekarmi rovnako v tejto dobe - volam aj 20x kym sa mi podari vystihnut, ze prave s jednym pacientom dohovorili a dalsi este nestihol zavolat, takze sa dovolam ja.

Autorka: S beznou PN to funguje tak, ze ak sa rozhodnes nastupit do prace bez toho aby lekar ukoncil PN, tak si povinna o tom informovat lekara do niekolkokych dni, neviem teraz ci 3 ci 5 a potom k nemu len ides kvoli tym tlacivam. Takze zajtra tam chod a PN ukonci. Pripadne rano zavolaj a povedz, ze nastupujes do prace a ze dalsi den prides po papiere.

lucka_ke
15. feb 2021

častokrát vyvesia telefón a proste nedvíhajú, môj muž sa tak nevedel mesiac dovolať na DIA ambulanciu, keď tam išiel osobne ho s krikom vyhodila sestrička, že má volať, potom sa konečne domailoval doktorke a vysvitlo, že sestra nedvíha alebo vyvesí telefón, lebo má toho plné zuby a dr. je to očividne jedno, katastrofa

lenka2710
15. feb 2021

Áno, ja som sa tak nevedela dovolať dr, chcela som len malej dat predpísať lieky, čo užívame, tak som teda šla osobne a hľa, vyveseny telefón a odôvodnenie, že sa nedá ordinovat keď stále niekto vola 🤷‍♀️

babulka97
15. feb 2021

Ak nemáš žiadne priznaky, treba ísť osobne, známej sa stalo že sa nevedela dovolať a nakoniec bola doktorka v karanténe a na dverách napísané že kto zastupuje a kedy a tam bude

autor
15. feb 2021

Tam sú lebo ráno zdvihla sestrička, teraz už aj zvoní volala som zase 5x a nikto nedvíha. Do pol 2 sú tam, takže možno sa ešte podarí ak nie zajtra budem musieť skočiť osobne. Ďakujem za odpovede

klarissa25
15. feb 2021

Možno maju teraz prestavku