Union zdravotná poisťovňa - áno alebo nie?

dzejnus
24. sep 2019

Mám dlhé roky, a už teraz aj s mojimi dvoma deťmi , VšZP. Chcem poradiť či máme prejsť do Unionu alebo nie.dakujem za rady 😉

nikadamianko
25. sep 2019

@zofiac je potrebne byť prihlaseny v online pobocke a tak kliknut ze chcete doplatky za lieky pre vase dieťa ale musite byť obaja v unione https://www.union.sk/vratenie-doplatkov-za-liek...

nikadamianko
25. sep 2019

@nikadamianko zaregistrujete sa vy a pridate si tam dieťa prihlasovacie udaje vam daju pri preradeni do poistovne v možnostiach je policko doplatky za lieky tam kliknete aktivovat doplatky za lieky nasledne sa vám každe lieky co vyberiete v lekarni NA RECEPT budu zbierat peniažky pridava sa to tem ale cca kazde 3 mesiace ale podstatne je že sa to vráti

maybemom
25. sep 2019

Ja som v Union rok, aj manžel, sestra, švagor, všetci sme prešli naraz a teraz to odporúčam aj ostatným členom rodiny. Som tam spokojná, aj keď na operácie a tak našťastie nechodím, čiže to neviem posúdiť, ale zuby preplácajú v pohode, teraz som tehotná, mám tam benefity aj pre mňa aj pre bábätko, muž chodí pravidelne darovať krv a vždy dostane balíček vitamínov za to.. Za nás odporúčam 🙂

pralinka86
25. sep 2019

Ideálna poisťovňa neexistuje, doteraz vzp, nebol problém, ale zase ani po doktoroch a nemocniciach som nechodila, no aj tak menim na Union, zlakali benefity. Veď to je ako s lekárom, keď nie je človek spokojný, vždy sa da zmeniť

majulino
25. sep 2019

📍

manost
25. sep 2019

@dzejnus zatiaľ sme nemali vôbec problém že by nás lekari nezobrali všetko funguje úplne super. Za mňa odporucam

katka2602
25. sep 2019

Záleží aj od mesta. Som z KE a nikdy v živote som nemala problém a to som bola v nemocniciach pomerne často a bola som v každej jednej v KE. V Unione je aj muž a deti. Žiadny lekár nemal problém s Unionon, kdežto som sa často stretla s tým, že nemali zmluvu so VZP. Treba si zistiť všetko u svojích lekárov a rozhodnúť sa podľa toho.

cathy23
25. sep 2019

@nikadamianko kde je prosim, ta cast, ze musia byt obaja rodicia v union poi?

nikadamianko
25. sep 2019

@cathy23 nie obaja rodičia ale jeden z rodičou a myslim že som to čitala už keď som sa prihlasila do toho konta najlepšie spravite ked si zavolste na infolinku a opytate sa ich na ti určite vám vysvetlia postup

nikadamianko
27. sep 2019

@dzejnus ešte sa mi nestalo ze by ma niekde nezobrali alebo by som si niečo musela hradiť sama