Zdravotná poisťovňa Union - skúsenosti

simus0987
4. dec 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať ake mate skúsenosti s union zdravotnou poisťovňou 🙃 ďakujem

vivinka771
4. dec 2020

pripnem sa 🙂 tiez ma to zaujima, nie len co maju na letaciku ale ako to funguje aj v skutocnosti

martinocenocka
4. dec 2020

Nemala som nikdy ziadne problemy. Pochvalujem si ten prispevok 100 eurovy na zuby.

simus0987
autor
4. dec 2020

Mne ide hlavne o to že mám SM a či sa niekto nestretol niekto a tým žeby mal niekto problém s tým

janai1
4. dec 2020

100€ príspevok na zuby je super vymyslený, na gynekológii mate preplácane lepšie vyšetrenie - cytologiu...
Jediný problém čo mám ja, že mi nechcú vypisovať elektronický predpis iba papierový 💁‍♀️

oblecenie99
4. dec 2020

@janai1 Mne vypíšu v pohode elektronický...vždy,každý lekár,aj všeobecný aj gyn.Tam asi bude problém u lekára potom 😳

zutera
5. dec 2020

Ano,zrovna včera mě doktorka vypsala elektronický recept a dokonce jsem z unionu dostala smsku o tom jako info.Já jsem v Unionu už asi 15 roků a maximálně spokojená

loginexistuje
5. dec 2020

@simus0987 ak mas SM tak v prvom tade konzultuj so svojim neurologom a centrom kam chodis lebo mozes mat problem s odsuhlasovanim liecby
pre taketo diagnozy je najlepsia VsZP mne tak povedal lekar ja chodim na Kramare

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
5. dec 2020

@oblecenie99 hej, je to lekárom 😁 asi som sa zle vyjadrila... Ja mám predpisy pravidelne len od gynekologičky a tá mi odmieta dávať elektronické, doslova mi to povedala, že unionu nedáva... Kamarátke tiež gynekologička dala elektronický a druhy lekár jej ho odmietol dať 🤷‍♀️ Takže je to individuálne... Ale ak nestratíte papierový tak je to úplne jedno

simus0987
autor
7. dec 2020

@loginexistuje určite áno budem sa informovať 😉 len som chcela vedieť skúsenosti iných 🙃 ďakujem 😊
@pupavka89 áno 😊 ďakujem veľmi pekne 😊

loginexistuje
7. dec 2020

@simus0987 hej ono je to aj od lokality a od nemocnice .. napr. ak mate tu svet zdravia tak tam je tusim najlepsie dovera ... fakt sa opytajte priamo jeho lekarov oni maju priame skusenosti (vsade moze byť iný zazmluvnený objem pre danú poistovnu)