Zmena dokladov po svadbe

anet235
22. júl 2022

Ahojte, pred mesiacom som sa vydala , treba mi vybavit novy obciansky , vodicsky, ,… nebola niektora z vas vybavit zmenu dokladov viac ako po mesiaci? Platili ste nejake pokuty ked ste prisli po dLhsej dobe ?? Ďakujem

vikusjk
22. júl 2022

@anet235 ja som bola po 9 rokoch 😂 Policajt ze ci soferujem, ja ze denne. A on ze lebo mam 9r neplatny vodicak 😅 (nemyslela som si, ze len kvoli zmene mena bude automaticky ten predosly neplatny). Ale pokutu som neplatila ziadnu.
Este zalezi, v akom meste byvas, ale ak mavate vela ludi, odporucam ti rezervovat si termin vopred. Da sa vybrat konkretna pobocka PZ a hned si zadaj moznost viacero dokladov. V BA som sice cakala mesiac (termin mi dali o mesiac), ale nesurilo mi to (dcerin OP a pas, pricom stary pas mala este platny), ale stalo to za to, ziadne cakanie v dlhom rade ludi

aaadkaaa
22. júl 2022

Bola som po skoro 3 mesiacoch, lebo po svadbe som aj statnicovala a calala som na vydanie diplomu 😀 ked uz to vyslo tak naraz, tak som si to dala zapisat a nik nic neriesil ani slovkom, nie este pokutou 🙂 ale citala som, ze moze byt udelena...osobne vsak nikoho, kto za toto pokutu dostal, nepoznam

mistymay33
22. júl 2022

@anet235 nie, nebudes platit nic.

anet235
autor
22. júl 2022

Ďakujem Vam 😊😊😊

7kikuska7
22. júl 2022

Ja keď som sa pred nedávnom bola pýtať na technický tak policajt ze lehota je 30 dní a lehoty teraz neplatia😃ze mam čas.... Tak neviem, či ešte stále kvôli covidu.