Základná škola pre syna

petra735
28. okt 2022

Ahojte, môj syn (7r) chodí do školy na Brezovú. Ževraj niesu dobrý spolužiaci, že sa mu smejú keď má problémy s učením. On chce odísť na inú školu...
Ja by som ho mohla brávať buď na Holubyho alebo na Mojmírovú. Chodí vaše dieťa do niektorých s týchto škôl ? Odporúčate? Dobrý kolektív, učiteľky ktoré pochopia že sa ťažšie učí a hlavne dobre obedy ?
Ďakujem

pribinak
28. okt 2022

@petra735 neporozpravas sa najskôr s učiteľkou?
Lebo takýto problém môže byt aj na ďalšej škole a čo zas ho preložíš na inú školu?

petra735
autor
28. okt 2022

@pribinak už som sa rozprávala... Učiteľka pritvrdila že je šikanovana (mierne). Tiež sa mi nepáči prístup k tomu, povie mi že je šikanovany, ale aby to riešila s dotyčnímy, to nie. Čiastočne som aj ja za to aby odišiel.

pribinak
28. okt 2022

@petra735 tak to je fakt smutne, keď len povie a nič neurobí

lucy_m
28. okt 2022

@petra735 Moja chodí na Mojmirovu od 1 triedy. Skvelý kolektív a tak isto učiteľka aj vychovávateľka do 4 ročníka. Majú v triede aj žiaka, ktorý mal do určitej doby asistenta. Všetko v poriadku, žiadne výsmechy a pod. Teraz je už v piatom ročníku. Učitelia zatiaľ v pohode. Čo sa týka obedov, je to len o tom, čo majú radi deti. Moja kopec vecí neje, tak tam je problém, ale varia dobre. Prvé roky si dokonca chválila, teraz sa zmenili kuchárky, je to horšie ale nie tragické 😉

katarinkapetrik
28. okt 2022

Môj syn chodí na holubyho a nesťažujeme si, maju výbornú pani učiteľku aj vychovávateľku v družine, obedy sú tiež super, dokonca viem ze tam majú aj asistentku pre takých žiakov co im ide ťažšie učenie.

petra735
autor
28. okt 2022

@lucy_m ďakujem veľmi pekne.😃

petra735
autor
28. okt 2022

@katarinkapetrik ďakujem 👍🏻

gebrielka1
29. okt 2022

@petra735 na tvojom mieste by som išla aj za riaditeľom. Je to neprípustné, aby učiteľka vedela i šikane a neriešila to.. . Keď šikanujú už deti v takomto veku 7r, čo bude potom s nimi o pár rokov ? Agresori ? Viď nedávne kauzy ktoré sa odohrali na Slovensku. Chápem , že pre teba je lepšie dať syna do inej školy, asi by som urobila rovnako. Ale je dôležité, aby škola, vedenie vedelo, že je tam šikana, neriešena, že preto dávaš syna preč, a takisto im spravíš takú vizitku u škole.....že si nevedia poradiť so šikanou u malých detí....

petra735
autor
29. okt 2022

@gebrielka1 áno, spravím aj to. 👍🏻 ďakujem

anabela159
31. okt 2022

@petra735 moja dcéra mala na Brezovej tiež problém so šikanou, nikto to nechcel riešiť, ani triedna, ani riaditeľka, vzala som ju odtiaľ, dala som ju na cirkevnú školu a všetko ok.

petra735
autor
31. okt 2022

@anabela159 aha, tak som rada že niesom sama😙

susanna33
29. nov 2022

@petra735 Dobrý deň, ako ste to nakoniec vyriešili?