Asymetria očí po blefaroplastike: Je to bežné?
Dnes o 15:11
9.4 som bola na horne viecka, jedno oko mam vacsie, to druhe akoby som nevedela otvorit uplne, je tam zrejme este mensi opuch. Je to ok?
@anonym_autor nie je to bežné. Ale sama pises, ze je este napuchnute. Masiruj si jazvu a za pol roka uvidis.
anonym_289f49
•
Dnes o 16:57@anonym_autor po blefaroplastike treba počkať 6 mesiacov na konečný efekt. To ti mal lekár povedať. Takže je to úplne bežne, že po 2 mesiacoch sa to ešte len upravuje.

No niekedy sa jedno viecko nepodari, nezhoji sa rovnako a budes ho trosku prizmurovat.