• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

11. júla 2017 
groria...ja nasmu kubkovi, tiez ma 13kg, davam 4, ale mohol by mat aj 4+ tie su kus vacsie, na tych skoncila aj dcerka, tak mala vtedy vyse 15kg a kludne by sa do nich zmestila aj teraz :wink:
4+....od 9 do 20, su hlavne dlhsie kusok, a trosku sirsie...
21. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze my potom budeme ked tak pouzivat pampers 4+ :confused:
nasa sa nam zatial zo ziadnych plienok nevyhadzala ale uplne najhorse boli tesco fialove, taky hnusny igelit bleee
no kazdemu sadne na ritku ine :grinning:
22. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete ci su teraz niekde v akcii pampersky active baby?
23. apr 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v dm je economic pack za 12,80 :wink:
23. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko je tam ks velkosti č. 4, neviete? :confused:
23. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milada, v kt. baleni??? v economy packu 62, v giant 82 :wink: v tej krabici, co by mali mat v DM je 2x62...
23. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja nemyslím ten box, oni sú teraz aj v tom "novinovom" letáku v akcii čo začal 16.4. a to jedno balenie za 12,8é, a áno 4 sú 62 :dizzy_face:
23. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka17 ale to je akcia?lebo taku cenu som videla tusim aj niekde inde to mi aj tak vychadzaju nejako moc draho..
23. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cena je celkom fajn na pampers a áno, sú ešte v carrefour
http://www.zlacnene.sk/detail/detske-plienky-pampers-economy-460714/

ale tak pampers sú drahšie, takže cena je preto vyššia :grinning:
23. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ano pampersky su drahsie ale minule som videla niekde "lepsiu " akciu,a ja som nekupila lebo doma som mala este kopec huggiesiek no a teraz lutujem lebo mam len sleep and playky a tie nie su az take dobre aj ked ma jedna vysla na zhruba 0,11€.
23. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, až teraz mi došlo, prečo dobrá cena sa mi zdala....so žolíkom je to na 1,55 a to je už celkom fajn cena :grinning:

no sleep and play...fuj, nikdy viac, ani zadarmo. A huggies, tie chrúst precikal za 2 hoďky :sweat_smile: :sweat_smile:
a neskúsila sa babylove? tie sú podľa mňa super
23. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babylove som este neskusala lebo kazdy tu hovori,ze su dobre ale ,ze sa veeeelmi podobaju na tie lidlacke no a tie mam doma tri baliky pekne odlozene lebo su mojmu nejake velke a take volne gumky maju okolo noziciek ,ze kazde rano sa budil s uple mokrym scuranym chrbtom.tak som ich zatial odlozila ,ze reku snad mu do nich narastie prdelka.. :grinning: no a tie pampersy nam teda najviac vyhovuju.e teraz bola u nas kamoska a doniesla malemu vlhcene utierky a som sa smiala ze sleep and play ze to ma seriu k pamperskam no ale fuj take su hnusne mne strasne smrdia a na dotyk su ako mydlova voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
23. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a inac kolko stoja pampersy active baby bez akcie akoze normalna cena?
23. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem, ja plienky kupujem podľa ceny..najlacnejšie vyhrávajú. Samko má malú prdelku tiež a babylove sú mu OK. Vieš, keby že si z okolia, tak ti kľudne tri darujem, aby ste odskúšali, aj keď mne sa tiež míňajú, stihla som jeden box s papmers, tak ich teraz používam :slight_smile:
23. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj martinka17,dakujem velmi pekne za ochotu,si zlata ale vase by nam boli asi este velke :slight_smile: . no postupne sa mi minaju tie sleep playky tak mozno sa rozhodnem pre babylove,chcela by som ich vyskuat.no a ak nebudu dobre vratim sa k active baby .
25. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa babylove osvedčili až keď malý normálne jedol a teda mal hustejšiu stolicu. Na prvý krát som ich nemusela, teraz na každej inej hľadám chyby., lebo ich porovnávam s babylove, tak som sa zalúbila :grinning:
25. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,mam na predaj sleep and play -3. nam sa neosvedcilli, minuli sme asi 8 ks zo 78. kto by mal zaujem,napiste mi do IP a dohodneme sa.
25. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Huggies 3 su v Metre teraz v akcii, kus vyjde na 0,143 uz s DPH. Tusim aj ine cisla su akciove. Este neviem, ako nam budu vyhovovat, mali sme doteraz Pampers 2 a chvilku Babylove 2, no teraz vysli tieto najvyhodnejsie, tak este chvilku pockame, podrastieme a uvidime :slight_smile: 58 v baleni snad minieme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rivatha
a sú to premium? Lebo tie clasic nic moc plienočky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A huggies ináč bacha, strááášne sme ich precikávali, musela som častejšie prebaľovať ako iné druhy plienočiek :grinning: Ale je tam aj jedna výhoda, keď je plienka nacikaná, tak smrdí :dizzy_face:
25. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, no, ja som pocula, ze niekto na ne nadava, no to aj na Babylove mnohi nadavaju, takze chcem skusit sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ved neboli take drahe. No a veru kukam, ze premium to nie su :frowning2: Vytiahla som jednu, trosku taka tvrdsia je. A zdaju sa mi o dost vacsie ako 2-ky, co pouzivame. Su od 4 kg, my mame uz cez 5, ale neviem neviem, drobcek je skor dlhy a baculaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hmm, no uvidime, ked pouzijeme, co sa stane. Dam cez den pre istotu a nejako snad minieme :slight_smile:

A ako ze smrdi ta plienka? :sweat_smile: Je niecim napustena?
25. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie clasic, majú blbé zapínanie, to je skôr problém. A jasné, každý má rád iné.
a smrdia močom....malý smrdel ako cigánča:slight_smile: Skrátka nepohlcujú tak pach. :cry:
25. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to znie vsetko vazne na prd :grinning: Som si navarila :grinning: Esteze ich nie je vela, zhruba za tyzden sa minu a bude pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna su aj Huggies premium o ničom. Pripadaju mi ako Tesco, take tvrde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Babylove su určite mäkšie. Nie ako pampers, ale mäkšie ako huggies :wink:
25. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rivatha, ja zas na Huggies premium nedam dopustit.....tie nam uplne najviac vyhovuju a hlavne na noc...Babylove mame precikane za dve hodiny a casto je po nich vyhodena. Treba vyskusat, kazdemu babu vyhovuju ine.
26. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, vdaka za postreh :slight_smile: Toto su clasic, tak uvidime, no.
26. apr 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes kupila babylove 4 megapack 126ks za 15 euro s tym zolikom -25%
26. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampersky su teraz v akcii v tescu balenie za necelych 12 euro od kupy 2ks baleni
26. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, mozno babylove skôr precikate aj preto, ze su menšie ako huggies. Ja som nedavno kupila tie huggies premium č. 3 a v porovnani s pampers a babylove su o dost väčšie. Aj tojours z lidla su take väčšie a pritom je to ta ista velkost :astonished:
Ale uz od viacerych som počula, ze na noc su huggies dobre. Neskôr vyskusam, zatial dominam tie menšie. Ale fakt mi pripadaju take tvrde :unamused:

a ja som bola včera v tescu a videla som pampers za vyše 12 € v akcii :astonished: Neviem, či som zle pozerala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte myminy

milli, a kúpila si huggies premium, či classic, lebo premiumky sú určite menšie ako babylove plienky, teraz sme dimíňali balík a nejako ma neohromili, babylove sú super, pampers my nemusíme, malá z nich mala reakciu na riťke a precikáva ich, aj keď má len ja neviem, hodinku dve na riťke....
29. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus, huggies premium mam a mne sa zdaju väčšie ako babylove :astonished: A tiez sa mi tie huggies az tak nepačia, babylove sa mi zdaju fajn :slight_smile: A tiez mam pocit ze pri babylove nemala ziadnu zapareninku a teraz ma stale, ked mame pampers :frowning2: Ale mozno aj preto, ze vela kaka...
29. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok