• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@katka888 ešte je v ponuke? lebo som ju nikde nepostrehla pri mojich internetových nájazdoch :grinning: ale je možné, že som prehliadla, ja som nohavičkové po skúsenostiach s TB už potom ani nepozerala len tie, na ktoré už netreba vrchné nohavičky..
21. feb 2012 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@argyro
je, v australii :grinning: a do SR je to drahe doviest, plienka by vysla cez 20 eur tusim..
21. feb 2012 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888
@argyro
hehe, no , ja uz som zmatena. takze katka si opisovala baby bh bambus a argyo tebe sa nepacili totsbambus strech a bbh magic predavas, lebo vam nesedela? a co teda davas na noc? ja som si tie tb strech objednala a aj flisove separacky kvoli pocitu sucha.. uf.. no som zvedava
22. feb 2012 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@euka210 nechápem - do Bum Huger nesmie ísť iná vkladačka? ja tám dávam 1 až 2 prefolky BI....
22. feb 2012 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka
:slight_smile:
tots bamboozle strech je dobra volba, gro mamiciek je spokojna s touto plienkou , takze sa nemusis obavat :slight_smile:
22. feb 2012 o 06:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sima.p no tak som tusim pri nej citala, ze potom sa zmeni ten absorbcny system...ma sa dat vkladacka medzi plienku a vrchne nohavicky. Mne do vnutra ani vela toho nevojde, dost uzke to je a napchat tam uz len ten chobot je robota :slight_smile:
22. feb 2012 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@euka210 :sunglasses: čo sa človek nedozvie.... ja som na to nenatrafila nikde. Inak čo mám jednu novšiu, tá je akoby užšia a čo mám jednu staršiu, tá je zase akoby širšia, lebo do tej sa mi to ľahšie vkladá...
22. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chcela by som kupit zopar kapsoviek. Nejde mi o imidz, takze nemusia byt nejake vycackane, hlavne nech su bambusove a dobre save. Ktore by ste mi poradili? Mala by byt jednovelkostna na cele plienkove obdobie.
22. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tortelinka Myslis, ze ich rychlo pocika a potom mrnci alebo preco dlho nevydrzia?
22. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duratlicka ano, precika ich dost rychlo
22. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tortelinka To mas tie bambusove s bambusovou vkladackou alebo tie fleecove?
22. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duratlicka
chces kapsovky s bambus vkladackou, alebo chces kapsovky, kde je bambus na pokozke dietata?
22. feb 2012 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duratlicka mam obidva druhy
22. feb 2012 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 Kapsovku, kde je hlavne bambusova vkladacka. Navrchu moze byt aj napr fleece len urcite nie bavlna.
22. feb 2012 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duratlicka
mne sa pri starsej osvecila kombinacia kapsovka bum genius / teraz verzia 4.0/ s vkladackou z kapsovky wonderoo a najma strihoo kapsovka little lamb s vkladackou z kapsovky wonderoo
22. feb 2012 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duratlicka
neksoro som kukla, mas mensie dietatko, ondrikovi najradsej davam AIO easyfit od tots bots, ta ma ale aj kapsu do ktorej len zahynas bambusovy chobot.
22. feb 2012 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes dorazili Bambi Roxy :slight_smile: Mladší fotomodel ich hneď skúšal... :slight_smile:
22. feb 2012 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
ti suchozipsové sú nám asi ešte poväčšie... uvidíme o koľko sa zmenšia po opraní... neviete, či sa tie krídelka majú tak odúvať?
22. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 Dakujem za radu, idem to pozriet:slight_smile:
22. feb 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, pouzivate niektora nohavickove TB Flexitot? aku mate s nimi skusenost?
22. feb 2012 o 13:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabika84
my, mam ich radsej ako bamboozle, zdaju sa mi uzsie a je to ronaky strih a sposob ako easyfit tots bots
22. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duratlicka dobre save, jednovelkostne a za prijatelnu cenu su wonderoos V2
22. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, pomooc zbalznila som sa do plienok, su take krasneeee vzory a farby, jaaaaaajjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2012 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@gabika84 ja osobne mam radsej bamboozle, lebo flexitot maju taky pre mna umely povrch ( taky mi je na dotyk neprijemny ), ale vrstva, co je v styku s pokozkou, je z bambusu, co je ok. a este gumka vzadu sa mi zda byt menej pruzna ako na bamboozle ( ale nas maly je buclos, takze to moze byt aj tym )
22. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabika84 ale inac co sa tyka savosti, bez vyhrad
22. feb 2012 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka vitaj v klube :grinning: ja uz mam plny suflik a babo este len na ceste :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono sa im niektorym neda odolat a vyvolavaju prudku zberatelsku zavislost...
22. feb 2012 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj, len odporucam neolutujes
22. feb 2012 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kkl82 keby sa dali dat aspon 4 like, tak urcite ti naklikam aspon tolko :grinning: :grinning: , hej, je to o vasni, chichi..
najlepsia je moja mama, uz mi zavelila - tuto das k doktorke, tuto si nechas na leto-.. :grinning:
23. feb 2012 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dievcata, poradte, ktroa vlna je najemnejsia na vlnaiciky? chcem si jedny ustrikvat.
nasla som tuto stranku
http://www.zlaticko.cz/index.php?page=obchod&id=vyrobky_ze_100%_vlny/vlnena_prize/vlna_na_vlnacky
ale ak viete o niecom inom, jemnom, plis, napiste mi. vdakaaa
23. feb 2012 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok