• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
ahojte, tento tyzden chcem definitivne zacat latkovat, mam zatial veeela stvorcov, 2 Baby Lucy clasic, 3 Baby Lucy Organic a 3 Baby Lucy bamboo, vrchne Baby Lucy Fix a vlniaciky.
Chcem objednat nejake AIO ale potrebovala by som poradit ake znacky si mam vybrat, prosiiim odporucili by ste mi daco, pripadne ake typy plienok mam este kupit a ake pouzivat na noc. Stvorce chcem pouzivat doma aby som nemusela do toho tolko vrazat.
Dakujem

a este jedna otazocka co je to IB ked to tak chvalite :confused: :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
allisia, asi kazda ti poradi nieco ine, lebo na kazdu ritku sadne ina plienocka :slight_smile: IB su tieto http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyber=417&PHPSESSID=d173d37b09a77901d5b2db42723e5691&stra=1&spat=true
16. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasi favotiti:

1. itti bitti

potom dlho dlho nic
2. bum genius 3,0
3. ani neviem, na rovnakej urovni asi mommys touch, swb econappi, cushie tushies
16. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Allisia moji favoriti:
1. bum genius
2. itti bitti
3. Tot esyfit
http://www.ekoplienky.sk/product/tots-easy-fit-157/
4. Kapová plienka Swaddlebees
http://www.ekoplienky.sk/product/kapsova-plienka-swaddlebees-192/
Na noc používam Bum Hugger a som spokojná:
http://www.ekoplienky.sk/product/bum-hugger-158/
Do nej dávam ešte vkladaciu plienku konopnú. A nepretečie ani keď malá spí 12 hodín.
:slight_smile:
16. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja to mam podobne:
1. Bum Genius
2. Tots Bots Bamboo
3. Itti Bitti
16. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ariel pere v pohode...a ked opieram na 60 aj s malej vecami, tak pouzivam rychly program za hodinu je oprane a nepozorujem znicenie oblecka.
mne je jedno co ocot je ale nemam este MIO tak ho davam :wink: zvacsa periem na 40.

bumhuger bol oblubena nocna plienka. ale kedze smrdi rano po 11h spanku o 100% viac ako akakolvek ina AIO ci kapsa doplnena o bambus vkladacku tak ju pouzivam uz len cez den.

najradsej mam bittky, potom SWB AIO velur, Upsy Daisy onesize a greenkids (inak je super aj na noc, nepreteka a kapsa velmi priestranna, super sa da vypchat) CT, BG, MMT....atd :wink:
16. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridala som do fotoalbumu nase plienky, nist moc zatial ale tak pokusam sa :wink:
16. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby s tou dezinfekciou to nemusite brat nejako smrtelne vazne, plienky nepotrebuju byt vydezinfikovane :wink: teda komu vadi pocit ze nie su, tak jasne nech dezinfikuje, ale je to zbytocne...a to hovorim aj napriek tomu ze moj syn ma atopicky ekzem :wink: Mio fresh je skor reklamny tah - kto chce mat plienky "dokonale", tak este aj perie v superspeci prasku ktory je presne na to, ale nic sa nestane ak ho v zivote nepouzijete. a okrem toho sol na skvrny z DM je vraj presne to iste, len za 5x nizsiu cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja perem na 40-60 iba v arieli a pohoda :dizzy_face: je vela sposobov v com a ako prat plienky a treba si najst to co najviac vyhovuje :slight_smile:
16. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky dakujem vam krasne, velmi ste mi pomohli :dizzy_face:
hor sa do objednavania :grinning: :wink:
16. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
quika, ved ked nam dojde miofresh, tak tiez pojdem na tu sol do dmky :grinning: inak aj ja sem tam supnem avivaz (asi za polievkovu lyzicu) k plienkam a uz tolko staci, aby boli makksie a vonavejsie :slight_smile: lenze, ked sme boli u svokry, tak mi tam supla tej avivaze plnu nadrz a normalne mi jedna IB a CT zacala tak sustat :confused: dost ma to vylakalo, aj som vysetrovala, ci ich nesusila na slnku, na radiatore a v com prala. este sustia doteraz, ale nezbadala som nejaku inu zmenu na nich. neurobilo vam to niektorej?
16. sep 2009 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaluska
- ja keď som si prerátavala výbavu, tak som došla na to, že na hnusky som minula vždy 1000,- mesačne. látkovú výbavu som nakúpila za cca 9000,- (aj 1 AIO, aj 1 drahšie vlniaky...). stačí mi to, ak budem prať každý druhý deň (čo by kvôli smradu nebolo odveci). strojím sa kúpiť ešte pár kúskov, ale to už viac-menej len z rozmaru a nie z potreby... takže aj keď som látkovať začala po 4.mesiaci a odúčať sa chceme začať budúce leto, tak na damiánovi ešte pár tisíc ušetrím a čo je hlavné, zdedí ich ďalšie bábo a tam bude šetrenie už citeľnejšie...
17. sep 2009 o 00:24  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za rady. pomohli ste mi. takze idem asi do IB, ale poradte mi, prosim, ake INE vlozky sa do nich daju pouzit? som novacik, v tych vypchavkach plienok sa neorientujem. mozem pouzit aj vkladacky z BG?
17. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac, nekupuj všetky plienky jednej značky, najskôr radšej vyskúšaj kúpiť po 1-2 ks z 2-3 značiek a uvidíš, čo Vám sadne,IB sú krásne, ale viem, že IB na niektorých štíhlejších bábätkách pretekajú okolo nožičiek..
17. sep 2009 o 08:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz mam IB, BG aj nejkae popoliny. IB sa mi najviac pacia.
17. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, nemohol by niekto porovnať mio fresh a soľ z DM, čši je to podľa zloženia fakt to isté? Alebo by nemohol niekto napísať aspoň zloženie mio freshu?
17. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matja, to je rozdiel
mio fresh dezinfekzuje
sol na skvrny-odstrani flaky
17. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
quika, dakujem.
Dudri, podla tej diskusie, na ktoru dala link quika, je to takmer to iste. Hlavne ucinne latky su rovnake, aj v rovnakych mnozstvach. Ak je to tak, tak idem do tej soli na skvrny. Aj ked predsa len "dezinfekcia" znie lepsie - na podporu predaja Mio Freshu to dobre vyuzili a urcite sa im to takto lepsie predava.
17. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moji favoriti:

1. IB
2. bum genius 3.0
3. stvorce :slight_smile:

ja pouzivam sol z DM
17. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, stale riesim extendor :slight_smile: Ten MaM nam pasuje vyborne, ale nesedi na bodynka zo Zary, tam su take mensie patentky. Mate niekto skusenost?

A nasi favoriti:
1. Ecobubs Wool;
2. Blueberry one-size Bamboo;
3. BumGenius 3.0
4. Fuzzi Buns Perfect Size a aj One-Size
5. Itti Bitti SIO
17. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, aky je rozdiel v IT SIO a AIO?
17. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verulka, aio ma vsetko vsite, cize ju nerozoberies, akurat tu vrchnu cast tvarovanu tam ma uchytenu na jednej strane. a vnutro nikdy neviem, ci je suche, lebo je tam ta latka, ktora robi pocit sucha, takze ked ju vytiahnem z pracky, zda sa byt sucha cela. no ten bambus vnutri urcite nie je. a podla mna je mensia ako sio.
17. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa diky :wink:
17. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasisi - ja som to vyriešila tak, že som išla do sekáča, našla som bodyno, ktoré malo správne patentky a urobila som si extender z neho (za 50 centov a 20 minút roboty / kus :grinning: )
17. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasisi- bola som v galanterke a maju tam rozne velkosti patentiek....staci zobrat bodynko...a potom doma usit alebo ako pise wero

mne osobne sa ten extendor MaM zdal trosku pridrahy
17. sep 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac na vkladacky do IB su podla mna naj stvorce 30x30 Babylucy bamboo..tie z BG szu velke podla mna ved ked mas, skus to ale bude to von trcat
17. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co sa tyka velkosti...napr IB Mko su do kolko, 11kil??? u nas neplati :grinning: :grinning: mala ma cca 8apol kila a su male....a mam teda stihle dieta ale nikdy nepretekali. uvidime ake budu Lko :wink:
17. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, ja si myslim, ze budu dobre :slight_smile: okolo bruska zapnes kusok dalej a bude. su hlavne vyssie ako Mko. my mame 10 kil a zapinam ich na tretie patentky zboku :slight_smile: neotlacaju nikde na rozdiel od kangasiek, z ktorych uz ma sunocky cervene :frowning2: tie jej uz davam len v stave nudze
17. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne tiez zacali niektore IB sustat a to som nedavala avivaz. nazstastie nepretekaju.
IB vel. M som vyradila pri 10120g. este bol 1 patent volny, ale na vysku boli malo. L su trosilinku volnejsie okolo noziciek, ale nepretekaju.

ako ine vkladacky do IB som dala stvorce BL bamboo 30x30 a askusila som aj 40x40 - tie som musela prehnut a vpredu bola potom taka vacsia bombula.
17. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som do IB pouzivala radsej BL 40x40, lebo cez den mame pocikane plienocky len vpredu, takze perfektne vyhovovalo to, ze bolo vpredu 8 vrstiev.
17. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok