Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

atemi
19. jún 2009

Ahojte, uz robim posledny vyber 😵 Poradte mi prosim este:
ktore su lepsie - MMT AIO, alebo MMT kapsa EasyClean? A ake su vyhody sucheho zipsu vs. patentky?
Diky

lilly
19. jún 2009

nie IB SIO /snap in one, nie AIO/ nema kapsu, tam len pripinas dve vkladacky.. /ja ich uz ani nepripinam, len tak vkladam 😀/ a vlastne, ked tam nemas vkladacky, tam ti ostanu vlastne vrchne chlpate pulky... 😉

lilly
19. jún 2009

atemi, MMT nemam, neviem poradit.. spominali tu, ze viacerym tie patentky na nich nesadli.. suchy zips asi prisposobis lepsie

standu
19. jún 2009

atemi to je vec lubosti ci suchac, ci patentky. ale je fakt ze ked zmensim suchacovu tak je omnoho mensia ako zmensena patentkova. ci kapsu ci aio....ja mam len aio a chcne pomerne kratko a davam ju aj na noc, vlozim bamboo vkladacku. takze tu argument, ze do kapsy napchas hocico neobstoji 😉 aio vlastne vsite jadro nema, takze preto schne kratko

vladkaz1
19. jún 2009

a to tie 2 vkladacky su natolko dobre ze nasaju tolko? jaj baby zas mam hlavu jak melon chapem to ... ale ja potrebujem nieco do vnutra VV alebo stvorec nejaky dobre savy ved mam 4 pulky 🙂

lilly
19. jún 2009

tie IB vkladacky su dost save.. viac ako vv, pritom vv je objemnejsia.. IB vkladacky sa mi zdaju savostou zhruba rovnake ako farebne kikko bambusove stvorce.. tie mam strasne rada na vkladanie do IB, alebo vlniakov, vv musim menit castejsie.. mne je luto tie farebne stvorce davat len tak do kocika, tam staci aj gazovy IV stvorec, co nenasaje ani grcku poriadne.. mam chut objednat este tie kikko stvorce, bo mam len 3, no mala by som sa uz krotit 😔

vladkaz1
19. jún 2009

no videla som na nete za tusim tie kiko kolko ich tam je 3 ? no a bamoo stvorec to sa neda porovnavat ? ja som si myslela ze neskor dokupim bamboo stvorce a bude mi stacit

sisa.b
19. jún 2009

do IB davam stvorce, ked sa minu original vkladacky 😉

standu, vlozky mi ani nespominaj. ja som si na noc sice davala, ale cez den som frcala na tamponoch. ale kedze mi ani tie uplne nevyhovovali (mala som hrozny pocit sucha po par hodinach), tak som pevne rozhodnuta kupit kalich, ked sa mrcha zas dostavi. teraz musim nosit vlozky kvoli tomu nasmu plavaniu a uz ich mam plne zuby. minule som prisla z prechadzky s allwayskou nalepenou napoly na stehne 😠 a uz som po dve noci stratila intimku a vobec neviem, kde sa nachadzaju 😨 😨 😨 viac som nenasla a to som si ista, ze som si ich davala 😝 ble vlozky tiez uz nemusim.

brinzulka
19. jún 2009

ked porovnavam kikko farebne..komunist.biele plienky..tak je to to iste..ja som ich kupila u nas v Senci v detskom obchode za 8,40eur..myslim

vladkaz1
19. jún 2009

ja davam 2 komunisticke ako pises 😀 a ako kedy niekedy pol hodku niekedy 2 neda sa to porovnavat presne mala strasne doji vodu aj 4 litre za den..

lilly
19. jún 2009

brinzulka, ty si tie farebne kikko stvorce skusala aj v praxi uz, ci len tak na pohlad porovnavas?
ja obycajne stvorce nepouzivam na cikanie, len na podkladanie, nechce sa mi ich potom zehlit.. kedze mne sa nevyzehlene nepacia.. 😝
vladka aj BL bamboo stvorec je ok, no nam sa potom otlaca na ritke, tak tam musim davat separacku, ze by to bolo jemnejsie a na kikko nedavam, lebo to je jemnucke dost..

brinzulka
19. jún 2009

lilly..priznavam, ze len na omak po oprati a ozehleni.. ☹
mam od popoliny vv plenu a dla toho by som chcela postrihat a posit komunist pleny na vv..aspon 4tak nejak upravit...
vcera som si posila vkladacky z frote uteraka..podla velkosti vkladacky do BG...som zvedava ako budu fungovat v praxi

standu
19. jún 2009

vladi nam staci na noc jednu vkladacku pridat....ked mi vypije 200ml caju/vody za den, tak som happy 😀 prebalujem ked cikne. niekedy malu mlaku, niekedy je mokry cely drak aj 40tka stvorec BL

ja si veru tie kikko bambus kupim este! 😀 nechavam si priestor a cas....aby som si mohla radost robit pomalicky 😵

no inak MM. ked som povedala ze pri BLvelurke koncim....ze ok. a ked som kupila hambaca... ittku od sisy...a zahlasila objednavku z brany...no a on NIC!!!!! stale vrtal predtym, ze "to kolko tych plienok este ides kupovat" a gulal ocami..no a teraz NIC. asi sa zmieril 😀 😀 😀 ani nic nepovedal, ze chcem latku brat k moru do hotela. fuuuha 😅 no uz sa tesim ked mi dojte ten miofresh tak ho hned skusim.

sisa sorrac nechapem. plavanie a vlozky? no ja nepouzivam vlozky asi od 17...az na par tyzdnov po porode. na kalich si netrufam. kde to budem vyvarat??? mne to pride cudne..ale mozno zmenim nazor 🙂

lilly
19. jún 2009

brinz, no mne sa uz v praxi zda, ze bambus saje viac, ako normalny stvorec..
najlacnejsie su tie kikko stvorce na www.plienky.sk
asi by som vzala odtial 2 balenia a este nejake podbradniky s rukavmi.. no postovne je tam 3,29€, ale nad 45€ je zdarma.. nechcete sa niekto pridat?

brinzulka
19. jún 2009

na preto som ich kupila v obchode...nie cez net 😖

ja musim poskusat a pred Vianocami nam Asi XS/S budu male..tak jezisko prinesie pod stromcek...chcela by som nakupovat az potom..inak by ma mm predal asi uz..

a potom Vam podam spravu..ake su kikko bambus.stvorce 30cm

atemi
19. jún 2009

dakujem 🙂 A viete mi odporucit nejake vrchne PUL nohavicky? Nieco tenke ako IV soft, ale prijemnejsie zvonku, nejaka bavlnka, alebo nieco take. Na IV soft nam vadia tie okraje okolo gumiciek, su z takej tvrdej umeliny... Dakujem 🙂

standu
19. jún 2009

neviem...ja mam IV organic ...tie nemaju nic tvrde. a este flexiwrap..gumicky jemne, tenuckeee..ale zvonka bavlnka nie je 🙂 no a cakam na SWB uvidime 😉 najjemnejsie maju byt litlle lamb

brinzulka
19. jún 2009

standu...oproti inym pulkam LL, BL.. mam pocit..akoby flexi wrap mali volnejsie gumky..ale ja mam biele len oprate..ako je to v pouzivani?

standu
19. jún 2009

mne este nepretiekli..su fajn siroke a aj na nase tenke nozicky sedia 😀 ano su take volnejsie ale fakt sedia aj mojmu chudemu dietatu a pritom su take "velke" no cislo 1 natiahnem vklidku aj na Lkovy hamburger.

atemi
19. jún 2009

Standu, dikes, si zlata. 😉

standu
19. jún 2009

atemi pozerala si albumy? tam vidis plienky aj "nazivo" na detickach...no a da sa tak lepsie zorientovat ako z fotiek z eshopov 😉

sissik
19. jún 2009

pridala som foto CT vlnkovej.
najkrajsie su chlpate plenuchy, jednoznacne vedu v hitparade oblubenosti. zatial mojej 😉

standu
19. jún 2009

a este k tym MMT.....ja napr. 😀 mam v albume fotku, kde mam vsetky tri MMT. no a ta chlpata patentkova je tam zmensena a este stale trocha vacsia ako nezmensene suchacove

sissik
19. jún 2009

mne sa viac pacia patentky
mam hamburgera patentkoveho aj suchaca, patentky sa mi zdaju istejsie
MMT mam iba na patentky a u by som so suchym zipsom ani nekupovala

lilly
19. jún 2009

aj ja mam IV organic s obrazkami, mensie cisla a este IV tie pruzkovane Fox, ci ako sa volaju, to mam M a L, hnede aj olivove, tie su take chlpate, inac strih rovnaky.. ja mam na pulkach radsej take tie kridelka, ci ako to nazvat pri nozickach, ako len hned taku gumku, netlacia tak a neviem, viac sa mi pacia..

lilly
19. jún 2009

sissik, krasna je ta CT vlnkova 😵

standu
19. jún 2009

lilly aj mne sa tie kridelka lepsie pacia ale na flexiwrapoch mi nechybaju. aj my budeme mat vlnkovany zadocek 😎

MMT sa mmi pacia lepsie suchace len z hladiska zmensovania (pre potencialne mimi 😅 )

sisa.b
19. jún 2009

standu 😀 pisala som, ze sme na plavani nieco chytili, aj ja aj mala ☹ tak sa liecime obe. malej musim mastit cikulku a ja mam vkladacky, cize musim teraz behat bohuzial s vlozkami...
co sa tyka hygieny, tak mi tampony vyhovovali, ale po par hodinach ma uz zavadzanie bolelo. a tento problem by mi mal prave kalich vyriesit 🙂

sissik, krasna plienocka vlknova 😵 ako dopadlo vase vnutro?

sisa.b
19. jún 2009

a kikko bambusove som si aj ja este prikupila 😀

tamka84
19. jún 2009

standu MMT sucháče sa dajú zmenšiť ???? 😕 to som ani nevedela. A ako?