Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bihan
4. máj 2009

Maja, jedno pranie stojí asi 30 korún pri praní na 60° aj s práškom, elektrinou, vodou a amrtizáciou práčky, tak sa dohodnite, že si budeš prípadne za "nadbytočné" pranie príplácať.. ja periem tak raz za 3 dni a plienky sú len polovica, zvyšok je Sárine zababrané oblečenie 😝

Standu, veď ja mám len pár druhov plienok 😅 a nové vôbec nekupujem 😝 ale Beehindy sa mi páčia aj keď na sucháče.. že či niekto náhodou.. majú fajnú cenu.. ale na druhé mimi určite kúpim na noc lovíky naťahovačky.

standu
4. máj 2009

ja som na lovikoch uz urvala jednu patentku 😠 😖

maja22
4. máj 2009

Mracik a prečo sú lepšie zaväzovačky, v čom sú lepšie od suchých zipsov? Na zaväzovanie treba väčšiu šikovnosť...

standu
4. máj 2009

prosim, treba vlniaky po kazdom prani lanolinovat???????????????????????????????????????? 😕

bihan
4. máj 2009

treba

standu
4. máj 2009

vdaka, idem zarobit kuru. bihan ako dlho to macas? minule som nechala asi dve hodky, normalne som ich hodila vyzmykatdo prackya neprevlhovali...je to ok?

bihan
4. máj 2009

ja len kým vychladne voda, potom to už nemá zmysel ;)

angelik
4. máj 2009

potesim 🙂
klasik pouzivam stale, davam dnu bambusove vkladacky
aj tak, ked sa pocura prebalujem hned ako na to pridem, a je jedno aka to je plienka

vlniaky len jemne vyzmykam v rukach a necham odkvapkat a potom vyvesim

standu
4. máj 2009

dakujem 🙂

telinka
4. máj 2009

standu , myslim ze si v tom skusani plienok uz v tesnom zavese za bihan 😀

ja som zo zavazovaciek na radu uz neviem koho odtialto odstrihla snurky a nahradila snapkou a je to super rychle a sikovneee 😉

standu
4. máj 2009

tak naco su ti zavazovacky 😀 😵 ??

telinka
4. máj 2009

no boli dobre ked peta bola menej pohybliva 😉 a su to jedny z rychloschnucich plienok 😎

standu
4. máj 2009

ale jasan, ja len ze uz to nie su "zavazovacky" 😉

ach ti chlapi.........ukazujem nadsena manzelovi novu BLku oranzovu..a on ze "ved taku istu uz mame!" (BG vo farbe clementine) 🙄 🙄

sisa.b
4. máj 2009

standu, aj ja som s chlpaticami draheho otravovala 😀 som ich tu mala porozkladane, ked mi dosli prve a stale som ich osahavala 😝 no viac je z nich nadsena sarka ako on

standu
4. máj 2009

ja ho otravujem s kazdou...aj teraz vyberal UD 😀

sisa.b
4. máj 2009

standu 😀 moj vyberal len farbu kangasiek, aj to som mu zuzila vyber len na dve 😝 a este tu oranzovu bittku

standu
4. máj 2009

jasne ze z DVOCH len vyberal 😀

sisa.b
4. máj 2009

😀

standu
4. máj 2009

idem spat uz.....zajtra na noc testujem novu BL 😵 dnes nedoschla......este minas pampersy 😅 ?

sisa.b
4. máj 2009

jj, este minam pampersy, lebo su len 3ky, tak nech ich stihneme minut. su jej ltt 😝 a chcem este dokoncit druhe vlniaky, aby som mohla oboje naraz nalanolinovat, tak asi koncom tyzdna zacneme latkovat aj v noci 🙂

dobru noc

petusaaa
5. máj 2009

no, ale keby mali BL kapsovku, tak ju kupujem hned 😅

olinka6226
5. máj 2009

baby lucy sa dost teraz vysvihli, co ma velmi tesi 😵 😵 . ale mam jednu vyhradu - pri baby slingoch maju fotku kde sa nosi tvarou v predu 🙄 ale neviem sa dockat aio.

petusaaa
5. máj 2009

hej, tiez som na tu fotku pozerala 😖 ozaj a ma uz niekto babysling od BL?

lenka138
5. máj 2009

to by aj mňa zaujímalo, ten babysling, lebo sa mi zdá lepšie ako šatka a stále sa neviem rozhodnúť či by som to vôbec využila 😒

labutka
5. máj 2009

baby poradte, moze sa mi krpaty vyhadzat od krystalickej sody? dala som ju do prania k jeho veciam, a na krku ma taku suchu kozu... periem v slize a ritku ma peknu. moze to byt s tej sody?

labutka
5. máj 2009

jaj a ešte poraďte. radili ste že štvorce treba zapínať zicherkami, a že v Auparku je nejaký detský obchod kde ich majú. to sú nejaké špeciálne zicherky, alebo stačia obyčajné? keď dám na Adama bambusku na novosklad, je mu ešte velká a Snapkou to nezapnem... tak sa chystám kúpiť zicherky.

emmka3
5. máj 2009

labutka, nas maly sa po slize s krystalickou sodou tiez vyhadzal (sucha olupujuca sa kozicka, a svrbelo ho to), a tiez len na miestach co su pod bodynkom, pod plienockou je pekny ... a s exemom odvtedy bojujeme doteraz, normalne mam niekedy pocit, ze asi budem musiet prat v cistej vode 😅

standu
5. máj 2009

moja mal malakzem ked som presla na sliz............................. 😖

sisa.b
5. máj 2009

tak nasa nastastie so slizom nema problemy 🙂 a moj drahy mi oznamil, ze uz prach kupovat nebudeme, ze je to zbytocne, ked nam sliz urobi ti istu sluzbu 😝 tak idem slizit vsetko 😀

zuzz
5. máj 2009

ahojte ahojte.
chcem sa spytat na ten sliz, co tu uz hodnu chvilu spominate - nesmrdi to?
ako sa to vyraba a davkuje?