2 cisárske rezy krátko po sebe

2. okt 2023

Baby chcem sa opytat na vasu skusenost. Rodila som SC lebo porod nepostupoval a zaroven bolo babatko velmi velke.
Po 11. mesiacoch som opat otehotnela.
Este som to neriesila s doktorou lebo som na zaciatku tehu. Chcem sa opytat na vase skusenosti, druhy porod bude opat SC, ze ? Alebo rodil niekto aj prirodzene ?
Myslite, ze mi to uz naplanuju alebo sa bude cakat kym sa babatko vypyta na svet ?
Dakujem za skusenosti

radacak
2. okt 2023

Ja teda nemám skúsenosť tak skoro ,ale znama otehotnela rok po prvej sekcii ..rodila 2 mesiace pred 2.narodeninami prvého dieťaťa a mala plánovanú sekciu

e1i
2. okt 2023

Ja som mala prvu akutnu a presne 3r po nej druhu planovanu sekciu. Odporucaju otehotniet najskor po roku co s privretymi ocami splnas. Ale u nas by to bola zas planovana sekcia. Zalezi aj od zvyklosti nemocnice

ivanakaka
2. okt 2023

cau ja som rodila 2014 cis, 2018 v sukromnej prirodzene s epiduralom a teraz 2023 mi nechcu dat epidural lebo som rodila predtym cisarsjym v statnej nemocnici…ze vraj zavisi od porodnika

dame2
2. okt 2023

Ja som mala prvú 3/2022, teraz čakám druhé bábo, termín 1/24, takže podobne ako ty (otehotnela som keď mala prvá tesne po roku) a gynekológ mi odporúča druhú sekciu. Sám však povedal, že záleží na pôrodnici, že napr. v Trenčíne by ma kľudne nechali aj prirodzene skúsiť. Ale teda ja sa osobne chystám na druhú sekciu, nechcem riskovať.

autor
2. okt 2023

@dame2 dakujem pekne. Ja tiez nechcem riskovat preto by som sla na 2 Sc planovanu a hotovo. Tak uvidime ako to bude 🙏

autor
2. okt 2023

@radacak dakujem pekne, ja si tiez myslim ze by bolo fajn naplanovat sekciu v mojom pripade

autor
2. okt 2023

@e1i dakujem pekne uz som kludnejsia, tiez mam obavy prirodzeneho povodu po tak kratkej dobe takze dufam ze ked na to pride, s doktorkou dohodneme planovany cisarsky rez

mimer
2. okt 2023

Bola som na reci so sestrickou na gyn.oddeleni kes mi tocila pasy a rozpravali sme sa o dvojickach,ze bude to zahul ale ze nic sa nedeje len tak a ze to zvladli ini tak to zvladneme aj my..a ona mi vravi,nebojte sa,zaciatky budu tazke ale musite si najst system a pod..nakoniec z nej vypadlo ze mi dvojicky 2*2 s rocnym rozdielom..ze ju kolegovia skoro "roztrhli" ked prisla po roku rodit a znova dvojicky..takze 2 roky su pohodka asi 🤭🤭

ivanakaka
2. okt 2023

@mimer ja cakam dvojicky teda akoze rodila ako?

mimer
2. okt 2023

@ivanakaka no tema je o cisarskom...

ivanakaka
2. okt 2023

@mimer hej ale ok…proste mala 2x cisarsky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre