Pôrod po sekcii - Dolný Kubín

lili186
24. feb 2022

Chcem sa opýtať či je tu nejaká baba ktorá rodila prvé dieťa sekciu, ako rodila druhé dieťa? Nútili do prirodzeného pôrodu alebo dali na výber ? Keď ste nesúhlasili s prirodzeným pôrodom priklonili sa k sekcii? Ja budem mať rozdiel 3 roky medzi pôrodmi. Ďakujem.

babe1989
24. feb 2022

@lili186 ja som rodila prve sc druhe prirodzene ale to som chcela. Za mna omnoho lepsie zotavovanie po porode nabehnutie na dojcenie. Za tyzden som bola fit nie ako po sc. Ja som mala rozdiel 3r9m. Ale vsetko zalezi aj od okolnosti preco bol prvy porod sc

lili186
autor
24. feb 2022

@babe1989 ďakujem za odpoveď. A kontrolovali Vám aj jazvu?- Aj sa pýtali či uprednostňujete normálne alebo sekciu?-

babe1989
24. feb 2022

@lili186 kontrolovali aj vnutorne jazvu. Spytali sa ale netlacia. Aj ked pri kazdom porode je nejake riziko.

ajjka113
4. mar 2022

ja som rodila druhé po sekcii tiež sekciou a rozdiel medzi detmi je 1 rok a 9 mesiacov. Pre porovnanie druha sekcia vsetko super ..... aj co sa tyka dojcenia bez problemov, nechapali ako keby som ani nemala sekciu. Chodila som a starala sa o malú dokonca som ju už mala na 3 deň aj cez noc u seba.

micha_ela16
4. mar 2022

Akurát ma to čaká ale rodiť idem do Rk

24mirka
4. mar 2022

@lili186 ja som rodila 1 sekciou druhé prirodzene rozdiel 3r.. Môj názor, určite sa rozhodni pre prirodzený. .. je pre niečo PRIRODZENÝ. Sekciu by som už nikdy zažiť nechcela.. Jazvu kontrolovali zvnutra aj riešili intenzitu kontrakcii.. Po 2 hodinách som nevedela, že som rodila 😎😎