Aké a koľko popôrodných vložiek budem potrebovať?

ni13
12. júl 2015

Ahojte som prvorodicka a neviem ako to bude po porode som kupila z tesca ale tie maju lepiaci pasik to nevadi? alebo musis bez lepiacieho pasika?

ni13
autor
16. júl 2015

@anjelik2509 aj ja myslim ze ti z tesca lepsie ale povedali mne aj pisali ze to vadi ze je tam lep. pasiky preto som pitala ze to naozaj? mam jeden balik SAMU ale mini

ukulela
16. júl 2015

https://www.google.com/search?q=poporodne+vlozk...

ktorekolvek z tychto vloziek mozu byt - hlavne je, ze je na nich napisane POPORODNE - to znamena, ze su urcite priedusne. pasik sam o sebe nevadi, v nemocnici, kde vlozku pozeraju, si ich lepit na nohavocky nemusis, alebo si ju prilepis len na noc ... uz sa nad pasikom netrap a chystaj dalsie veci 🙂 tesco maternity su uplne OK aj s pasikom.
ja spom mala tesco, bella, samu aj chicco. najlepsie boli chicco, ale posluzili vsetky.

terka1607
16. júl 2015

Ja som mala tie samu, nie sú ta lepiace pásiky a musíte ich často meniť, lebo pretečú, ale to aj tak musíte po pôrode, aby ste to mala stále čisté a nezapálilo sa to. Ja som po týždni poriadne nevedela, že som rodila, krásne sa mi to zahojilo a myslím si, že to bolo práve tým, že som často menila a umývala a ešte som mala tie jednorázové popôrodné nohavičky, sú veľmi priedušné, takže sa vám to stále vetrá 🙂

ni13
autor
16. júl 2015

@ukulela dobre velmi pekne dakujem az odpoved 🙂 🙂

anjelik2509
18. júl 2015

@ni13 ja som lepiace pásiky nemala.... tie ružové ich nemajú...aspoň myslím... mám ešte zopár tuším u mamy, kuknem a dám vedieť.... 😉
ak by mali, tak ono je to zospodu také ako klasická vložka a teda tým pádom je to dolu umelé a pokožka tam nedýcha, možno preto na to frflú... 😕
Ale vravím, ja som mala tieto bez pásika, oba razy a s frflaním som sa nestretla 😉

semila001
28. okt 2018

Tie 4 balíky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre