Ako prebieha utajený pôrod?

zabka0051
17. jan 2014

Dobrý deň mamicky mám problém chcela by som sa spýtať na utajený pôrod niekto z vás to už mal???ako to prebieha??ďakujem za rady fakt som na dne

dazdovka
17. jan 2014

@zabka0051 ahoj, moja kamoska robila porodnu asistentku na Slovensku, teraz pracuje v zahranici, ked este bola na SK sme sa boli u nej informovat co a ako pri porode v ich nemocke a tak nam kadeco prozpravala, hovorila aj o utajenych porodoch, ze to je teraz dost caste, ze to maju tak raz za 2-3 mesiace (porodnica v mensom okresnom meste). Porod vtedy prebieha uplne normalne, ako u kazdej pacientky, je tam tiez lekar, porodne asistentky, po porode moze ist zena domov na reverz kedykolvek, neocakava sa, ze tam bude lezat este tie standardne 4 dni po porode, dieta nechava v nemocnici. Od prvej chvile, ako oznami na prijme ze chce utajeny porod sa v podstate pocita s tym, ze dieta po porode zostava v starostlivosti novorodeneckeho odd... Tolko len co som sa ja dozvedela od kamosky pred cca 2 rokmi..

luba28
17. jan 2014

@zabka0051 na karte ziadne meno,ziadna adresa,nic,..nikto nebude vediet,ze si tam bola,...lezis mimo rodiciek a ked si ok tak odchadzas do 24 hod prec,...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre