Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako ste sa cítili v 41. týždni?

lusinda3
4. jan 2015

Chodim kazdy druhy den na CTG, babenko sa malicko pohybuje az som z toho nervozna. Bojim sa, aby sa mu nieco nestalo. Ale ctg ozvy su o.k. Nerobia mi sono nic.
mam hrozny tahavy vytok druhy tyzden. Ako ste sa citili v takomto stadiu tehotenstva? Robili Vam nejake vysetrenia?

nini1010
4. jan 2015

Sexovat,upratovat,chodit po schodoch - vydurit ho odtial von 🙂 na ozvy chodis casto.no mne po tyzdni prebasania dali vyvolavacku,u nas v nemocnici nechcu dlho prenasat,pre istotu.

janinah
4. jan 2015

chodila som na ctg 2x denne v tomto tt,nie obdeň,a potom ma radšej nechali v nemocnici,keď sa ctg "zhoršovalo" tak sekcia v 41tt.....menej sa hýbe,lebo už má máličko miesta

potvorka77
4. jan 2015

Ja som skusala vsetko este aj caj z malincia ale nic. Mala proste nebola pripravena. Tak dopadol aj porod, dalimi vyvolavacku a mala nezostupovala a ja som uz nevladala tlacit az mi ju sestricka vytlacila z brucha. Nikdy viac. Tazke zotavenie som mala.
Dr mi tvrdil ze u nas plati ustanovenie ze ked je zena 7 my den po termine tak ju musia hospitalizovat a ak sa jic nepohne same za par dni tak jej daju vyvolavacku.
Drzim palce!!!

vejavika
4. jan 2015

Ahoj,ja som tiez 13 dni prenasala,ale asi po 8 dnoch ma hospitalizovali a sledovali neustale.Na pasy som chodila 2X denne a aj sestricky sleduju ozvy,takze sa neboj.Citila som sa presne ako ty,pretoze som vobec nevedela do coho idem,no po prvej vyvolavacke som dostala prvu kontrakciiu asi po 9 hod.Neboj vsetko dobre dopadne,drzim ti palce 🙂

nanka3
4. jan 2015

@lusinda3 ahoj, taky tahavy vytok som mala aj ja.... nic vazne, neboj, a ako drobca vyhnat z bruska? sex, to mi povedali aj v poradni, tak sup, sup, ja som tiez chodila na kilometrove prechadzky, pesi na 7. poschodie, vonku horucava nenormalna a nic, dali sme sex a o par hodin to uz slo, viem, ze na to nemas ani pomyslenie, ani ja som nemala, ale skus to, snad zaberie 😉 , drzim prsty

bonaqa2013
4. jan 2015

Ja som rodila podĺa mňa normálne v termíne - len lekári písali že dcéra bola v 41 tt. Len sa nám nezdali ručičky a nožičky - mala ich také vymágané ako keby týždeň v kuse prala. Že vraj je to prvý príznak prenášania. Len ja som nevedela o ničom. Žiadne vyšetrenia navyše neboli. Dcéra sa narodila prirodzene, do porodnice som dobehla záchrankou a do 1,5 hod. dcéra bola na svete. 51/3130g. Ale inak som sa cítila super.

zirka
4. jan 2015

dcerku som rodila 14 dni po termine, cely cas som bola nervozna a cakala na zaciatok vytuzenych kontrakcii, vysetrenia standardka 2x v tyzdni, nakoniec som skoncila s vyvolavanim porodu :( co nebolo nic moc, ale slo to rychlo.....dcerka bola prenosena s porodnou vahou 4200g, nastastie zdrava 😀

vervaka
23. jan 2015

Ahoj. Ja som mala mat termin 17teho januara. Pocas tehotenstva som nemala ani bolesti ani nevolnost, keby nemam brusko a malinka nekope, ani by som nevedela ze som tehotna. V pondelok mam nastupit do nemocnice a nasledne mi maju dat tabletku na vyvolanie. Vcera mi zacali celkom velke bolesti a tlaky. Normalne som sa potesila, ze uz sa konecne pyta na svet, ale tato bolest trvala asi tak v dvoj, troj minutovych untervaloch a prichadzala kazdych 8 minut, potom kazdych 10, 12 18 .... dnes pride asi tak raz za pol hodinu. Moze ist o poslickov a ak ano, signalizuje to bliziaci sa porod?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli