Ako vyvolať pôrod?

mirkava
15. mar 2014

Ahojte, prenášam už 7 dní a malému sa nechce na svet. Poraďte ako mu pomôcť 😲

lucia20
16. mar 2014

@mirkava no veruze je... a preto sa desim kolko budem tuto prenasat. ☹ aspon jedno by som chcela bez vyvolavacky a hlavne nech ide samo... ale na poslednej poradni mi dr.vravela, ze hoci som stvrtorodicka, tak moje telo vypada ako by malo ist rodit prve. mala vysoko, krcok neskrateny.... no na porazenie.... toto bude tiez boj ju dostat von....

mirkava
autor
16. mar 2014

@lucia20 Ja čakam prve a kedze uz mam 34 tak aj preto mam obavy, ale verím, že bude vsetko OK

anicka246
16. mar 2014

určite si posexovať :D naozaj to zaberá 🙂

mirkava
autor
16. mar 2014

@anicka246 u mna zatial nezabralo 😒

anicka246
16. mar 2014

tak už len skúšať stále, aj pohyb pomáha, upratovanie atd...

erickaa
16. mar 2014

@mirkava Ani u nás sexovanie vôbec nepomohlo..každý deň sme "povinne", už nás to ani nebavilo 🙂 A nič 😀 Ale neboj, keď to príde, tak to príde. Hlavne pozitívnu myseľ treba mať a byť optimisticky naladená 😉

petrusska6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
micaelamima
16. mar 2014

Ahoj baby,som zaciatkom 38tt a ani trosku otvorena je to normalne?? 😕

mirkava
autor
17. mar 2014

@micaelamima ja som v 42tt a ani trosku otvorena a to už je niečo 😒

mirkava
autor
17. mar 2014

@petrusska6 dakujem, zajtra idem do nemocnice uz na porodnicke ale zatial nič. Maleému je až príliš dobre v brušku

mirkava
autor
17. mar 2014

@petrusska6 a nechali ta prenášať dva týzdne? Mne vraveli, ze max. 10 dní a potom musia hospitalizovať.

petrusska6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkava
autor
26. mar 2014

No baby takže nič nepomohlo, vyvolali mi pôrod a bol to des a hôza 😒 ale uz je relatívne v pohode

petrusska6
28. mar 2014

@mirkava tak gratulujeme, hlavne ze Ste v poriadku. Ako to teda prebiehalo?

mirkava
autor
28. mar 2014

@petrusska6 prisla som rano do nemocnice dali mi vyvolávačku a na obed som uz zacala mat slabšie kontrakcie o pol desiatej uz bol malý na svete, ale tie bolesti boli no tak z lahsia povedané "neznesitelné". V duchu som si myslela: "zabite ma, alebo uspite" 🙂 a nakoniec ma aj zle vycistili, urobil sa mi hematom takze ma museli uspat, stehy prestrihat, vycistit a nanovo zasit, takze celý pôrod bol dost tazký, ale uz mame doma batôžtek a už je lepšie deň čo deň 🙂

zirka
28. mar 2014

tak blahozelam k prirastku 🙂

maribell
28. mar 2014

my uz sme ku koncu vobec nesexovali ..ja som nevladala 😀 .. a malnzel sa bal 🙂 ..ale mne pomohlo to ze som bola cely den na nohach 🙂 od rana az do vecera a veru vecer som si konecne lahla a v tom rup voda a uz sme isli do nemocnice 😀

evakrupova
28. mar 2014

Odporucam sex. U nas to zabralo. Tiez som uz prenasala asi tyzden, o osmej vecer sme sexovali , podotykam, ze bez akychkolvek naznakov kontrakcii ci niecoho podobneho, no a mala sa narodila o pol druhej v noci🙂 . Je to aj medicinsky potvrdene, ze semenna tekutina obsahuje latku prostaglandin, ktora sa dava vo forme cipku ako vyvolavacka.

lencika
30. mar 2014

vsetci vravia ze sex, ja som prenasala tri tyzdne skusali sme vselico ale prislo to ked si mala zmyslela prirodu asi neoklameme a oxitocin 🙂

mirkava
autor
1. apr 2014

@evakrupova nam to nepomohlo, a to sme sexovali každý den 🙂 pred porodom. Malému sa jednoducho nechcelo

mirkava
autor
1. apr 2014

@lencika tri týždne nechali prenášať??? Ja 10 dní a išla som na vyvolávačku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre