Akú farbu má mať plodová voda?

ladybird1l
21. aug 2006

ahojte tehulky, viete mi prosim poradit aku farbu ma plodova voda?
Som prvotehulka, tak aj trochu neskusena....mam vytok, taky priezracny, nie velmi vela ale niekolko krat za den mam vlhku slipku, a bojim sa aby to nebola plodova voda. Dnes som bola na UZV, doktorovi som to zabudla povedat, no sam mi povedal, ze plodova voda je ok, a keby videl nejake strbinky kde odteka, hadam by mi to povedal....mam ist pre istotu este raz lekarovi? alebo je taky vytok normalna vec?

zuz11
7. dec 2006

no mne ta zatka odchadza uz druhy den..... dnes rano som ju mala po stehnach a vcera po vysettreniach tiez kopec hlienu z ruzovou farbou 🤐 a dnes rano same od seba 😵 aj ked zatka nie kazdemu odide a neznamena okamzity porod, kedze Drobakovi sa ani po vyvolavacke von nechcelo 😵

miss
8. dec 2006

liska- tak s tým spankom mas pravdu, potrebujem minimalne 10-11 hodin spanku aby som bola funkcna dufam, že po porode neskolabujem koli tomu vecnemu vstavaniu 😅 priroda je desná v tomto smere 😀 najprv nas necha sa trapit tehotenstvom a potom nam neda vyspat, esteže ta motivacia je taka krasna tie nase deticky 😀

zuz- ty si doma???? 😕 vsak ty už rodis 😀

tonicka
8. dec 2006

miss, tesim s tebou. 🙂 Ja sa tiez stále pozorujem,a čakám kedy to príde 😀

miss
8. dec 2006

tonicka- vcera mi povedala Dr. v nemocnici, že este týžden vydržte a možte rodit 😀 to už nie je tak vela, pozeram, že mas termin len o jeden den neskor a ty ako sa citis? po tom co si bola v nemocnici? aký mas odhad kedy to bude?

tonicka
8. dec 2006

buduci týždeň 😀 😀

tonicka
8. dec 2006

miss, inak moznoto bol únik moču 😒 Obávam sa, ze aj u mna sa to začína...to sme ešte nemali 😀

miss
8. dec 2006

tonicka- neblazni že moc 😀 skor si myslim, že to bolo dosledkom sexu nahromadenie tekutin 😅 bolo to uplne biele a moc je žltý...celý den som sedela ako prikovana k PC a ked som vstala vtedy to slo až k stehnam uplne som sa roztriasla co teraz 😝 ..takže sa chystas buduci týžden? kolko važi Karolinka?

tonicka
8. dec 2006

to neviem, lebo na utv ideme v polke decembra, alebo už naživo ako povedar dr,-ten je najpresnejší 😀 😀

miss
8. dec 2006

tonicka- to vies na živo je najpresnejsi 😀 ja som sa vcera dozvedela, že Samko má 2700 gramíkov takže pekne...tak 3200g pri porode a budem happy 😀

tonicka
8. dec 2006

mne stačí pri pôrode aj 2900g, ale nechám to na ňu. 😀

miss
8. dec 2006

tonicka- v podstate aj mne by stacilo o to menej bolesti 😀 ale na druhej strane nechcem aby mu vsetky tie vecicky boli obrovske 😀

bibula
8. dec 2006

😉 no v 37tt,by uz s teba plodova voda "vytriskla" naraz-tie cca 2l by si urcite spoznala 😀 ,aj ja uz som bola poucena,tiez sa mi pozdaval nejaky ten unik 😔 😅

miss
8. dec 2006

bibula- no nie vždy je to tak, ak je babetko už klesnute v malej panve jeho hlavicka brani odtoku celej vody, ta potom odteka iba postupne 😅 a vody je okolo 7dc..vraj..

bibula
9. dec 2006

😀 😵 v tom pripade som jej mala nejak primnoho pri dcerke,ale myslim,ze aj teraz jej je tolko,pretoze malicky nemoze vazit cez 14kg a placenta uz vobec nie,a nikde inde to nemam,to citim,ani predklony nemozem robit,lebo si rozbijem hlavu 😅

miss
10. dec 2006

bibula- chichichi až tak? vcera som citala že jej je maximalne liter..ale to mas dobre aspon ma kde plavat 😀

adkag
28. apr 2007

ahojte, dnes sme boli na prechadzke a ked som prisla domov, mala som mokry flak na nohavickach, bez zapachu. kedze som mala cervene nohavicky,neviem aku to malo farbu,ale asi ciru. som sa strasne zlakla,ci to nebola plodova voda. nemam pocit,zeby zo mna nieco tieklo,ale bol tam ten mokry flak.neviem ci mam utekat na pohotovost alebo pockat,ci sa to zopakuje alebo tam aspon zatelefonovat. mavam aj dost vytok ale sa mi nezda zeby bol taky riedky inokedy,aj ked je fakt,ze ho velmi nesledujem.

escada17
28. apr 2007

ahoj adka, nahodou vidim tvoj prispevok. Vies, ako ja stale pisem, ja aj s krivym vlasom za lekarom alebo volam a pre istotu sa pytam, ako mala , tak i ja v tehotenstve ( pre babatko ). Moze to byt kludne po tej prechadzke, telo je prevodnene, tekutin do bludu, zo zataze, aj ked si si mozno neuvedomila, ze si unavena. Ale ja sa radsej vsetko pytam, aj ked ti asi povedia, ze si mas oddychnut a ak sato nezopakuje, nic to nie je.. Drzim palce, ved vies.. 🙂

adkag
28. apr 2007

esci, no sak aj ja som riadne vzplasena,trosku ma ukludnili prispevkz v tejto teme na yaciatku,ale aj tak sa stale bojim. kebz nebola sobota,idem k lekarke,ale yase na pohotovost sa mi moc enchce, tak neviem. moyno skusim aspon yavolat,ak mi niekto neodpise inak.

escada17
28. apr 2007

adka, aj ja som taka a je to normalne. Podla mna lepsie si vsetko vsimat ako nciomu nepripisovat dolezitost. Niekedy sa nieco zda ako malickost a nie je a niekedy sa nieco zda strasne a je to nic. Neboj sa..ja pouzivam cele tehu intimky a casto ich denne menim, nemala som zatial zapal ani vytok, pri prvom tehotenstve skoro celych 9 mesiacov, asi si moje telo len zvykalo na hormony a mozno je to tak i u teba/
mne tiez inak vsetko mozne, ked sa stane, zaaaaaasadne v piatok vecer alebo cez vikend ..

adkag
28. apr 2007

escada,ja praveze vytok mam dost,ale vacsinou nosim intimky a na tych to tak necitit, ked je to citre. ale teraz som nemala intimku a zhodou okolnosti cervene nohavicky,takze to tam bolo dobre vidno,ten flak. boze,ja sa tak bojim,hadam veru idem zavolat na tu pohotovost.

bobael
28. apr 2007

adkag,
určite by som vyhladala lekarsku pohotovosť .Podla toho čo píšeš tak aj mne sa to tak začalo ako aj tebe ,ked to nie je vytok tak je to voda......aA určite budeš aj ty kludnejšia.... Neboj sa .....držím palce....

escada17
28. apr 2007

adka, ja som ako pisem- mala taketo veci cele prve tehu. Toto tehu nie, az sa divim, aspon toto sa mi vyhlo...ale mam streptokoka B, vraj to moze zvyraznit vytoky a infekcie ( sposobit teda ), no ale este nebadam nic. Ja oza by som tiez zavolala, pre klud.

escada17
28. apr 2007

vidim, ze bobael tiez tak radi, tak uz mas dva hlasy za , drzim palce a verim, ze nic.

escada17
28. apr 2007

a inak...ja ani neviem, ako je to s odtekanim plodovej vody 😢 mne pri Sofii neodtiekla, ani kontrakcie som nedostala take, ake som si "predstavovala ", bala som back labor, mna len tak strasne chrbat sialene bolel v intervaloch, tak mi doslo, mala mi vdaka svojej velkosti takto tlacila. Vidim, ze budem musiet tuto temu precitat od zaciatku, lebo vodu mi praskli az v nemocnici. Dufam, ze by som spoznala, z emi odteka, lebo niekomu praskne cela, ale vraj len minimu a ostatnym odteka po trosinke...

bobael
28. apr 2007

ahoj escada17,
ja som mala najprv flak a potom som si myslela ,že som sa pocikala ...A keby nebolo môjho draheho tak nejdem ani do nemocnice...Ja som si fakt myslela, že je to moč.... ☹ Myslím si ,že v tomto prípade je treba čo najskôr do nemocnice .Keby to aj nič nebolo adkag bude určite kludnejšia...

escada17
28. apr 2007

ahojkyy, ved tooo...proste clovek nikdy nevie...tebe sa to stalo, ked si sla rodit, alebo niekedy skor v tehotenstve? Inak plodova voda sa moze spustit, ked je v tele infekcia, ktora narusi teda plodovy obal- ked sa spusta predcasne? bobael, mas deticky?

adkag
28. apr 2007

ja som volala,sestricka mi povedala,ze to moze byt moc alebo aj vytok,ale ze ak sa to bude opakovat mam prist. ale ze sa nemam plasit,tak neviem,uz som riadne vyplasena.

bobael a tebe to potom ako pokracovalo? ja som bola dnes taka spokojna,lebo ani brusko ma nebolelo konecne a teraz toto,asi ma porazi,furt nieco.

bobael
28. apr 2007

ja som už písala do niektorých príspevkov ako napr. trombofília ,potrat II.trimester, tak ak sa ti chce pozri si to .....Aby sme nevystrašili zbytočne adku... Mám dve dcerenky tento rok budu mat 17 a 13... A ked sa dam do poriadku po zdravotnej stranke tak o to tretie sa určite pokusime... 😉 Potom čo sa mi stalo ma to aj tak neprešlo...

escada17
28. apr 2007

adka, to oni takto povedia, ze ak sa bude opakovat, tak prist ( ja sa vsade vzdy hned dotrepem ). Ja si ozaj myslim, ze to nic nie je, ale sleduj si to.
Adi, mne dnes aj vcera dost tvrdne, stahujeme sa a mam neskutocne vela balenia, natahovania..a pritom Sofi mi beha popod nohy..schudla som kilo z toho. Ale sa tesim, dnes som 21 + 0, uz som veeeelka tehulka 😉 no skooooro ( ta chcem trosku rozveseslit 😉)

bobael
28. apr 2007

babenky ak sa vam chce môžeme si popísať viac ak mate icq ...Ak áno dajte vediet a pošleme si do IP čísla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre