Dá sa kúpiť roztok na rozpoznanie plodovej vody?

6. júl 2023

Ahojte žienky, dá sa niekde kúpiť roztok na rozpoznanie či mi odteká plodová voda ? Som 35 týždeň a už niekoľko dní pozorujem, že mám vlhké nohavičky. Je to tak akokeby nižšie takže zato mám obavu či to nemôže byt plodová voda. Poprípade niektorej takto postupne odtekala voda ?

sirka9
6. júl 2023

Kľudne zbehni ku gynekológovi, povedz mu o tom a oni ti to spravia

viestta
6. júl 2023

Daj si poporodnu vlozku a chod do najblizsej porodnice alebo ku gynekologovi, tam ti spravia test. Temesvaryho roztok asi v lekarnach bezne nemaju

floki1994
6. júl 2023

Niekoľko dni? Ach...treba ist k lekarovi nevh to pozrie alebo do nemocnice nech urobia test ci ide o plodovu vodu alebo nie

babulkomale
6. júl 2023

Chod k lekarovi, ano odtekala mi voda a po piatich dnoch sa spustil predcasny porod. Stihli mi podat kortikoidy na dozretie pluc dietata aj dalsie potrebne veci, vdaka tomu ze som bola hospitalizovana.
Podotykam na pohotovosti im test nevysiel, doma mi vysiel tak som sa vratila a isla na prijem.

otazka1
6. júl 2023

Nemajú,pýtala som sa na pohotovosti doktora povedal že ro nezoženieme a mám prísť hoci aj každý deň a oni spravia rozbor keď budem mat pocit zw treba 🙂

dominika1922
10. júl 2023

Ja som 33tyzden zajtra a veru som rada že ho mám doma. Ale zohnať sa len tak nedá. Vyrábali mi ho v jednom laboratóriu. Ako keď máš pocit pravidelne že ti odteká tak pohotovosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre