Aký bol váš tretí pôrod?

28. okt 2020

Aký bol váš tretí pôrod? Bol pred termínom, v termíne, prenášali ste? Bol rýchly, najlepší, alebo naopak najhorší? Čaká ma tretí pôrod o mesiac, od posledného pôrodu ubehla krátka doba len 2 roky (druhý pôrod bol super). Začínajú má chytať obavy a strach 😕

mariska1989
28. okt 2020

Môj 3 bol najhorší ..prvý bol vyvolávany týždeň po termíne .druhý bol pekne v termíne ale to som bola už v nemocnici keďže drobatko mi malo zle odozvy takže v noci pekne zobudila na jemne bolesti a 3 pôrod bol o týždeň skôr s tým že doma mi odtiekla voda a začali hneď čo 3 minút bolesti ale to bolo fakt aj bolesti katastrofa horšie ako pri prvom či druhom ..každý pôrod trval cca 5 hodín takže som cca vedela kedy pôrodim popravde som už ku koncu rátala kedy to bude ..ale každá to má ináč takže môžeš to mať tak ako pri druhom

manushka
28. okt 2020

dva tyzdne po termíne🙉 a bola to rýchlovka, bolesti slabé, otvorena som prišla na 8 cm, museli mi pichnuť infuziu aby som vôbec dostala silne bolesti a do hodiny ako som prišla do porodnice sa dcera narodila, porod bol po takmer troch rokoch od predošlého...pre mna bol najhorší druhy pôrod...

katyt
28. okt 2020

Ja som tretíkrát rodila dva týždne pred termínom, odtiekla mi voda. Pôrod bol síce rýchly, nestihol prísť ani lekár, mala som len pôrodnú asistentku, čo bolo super, lebo neurobila ani nástrih, len pôrodné bolesti mám pocit, že boli silnejšie. Ale ja som mala aj druhý pôrod rýchly, to som rodila týždeň pred termínom, prvý bol cisársky, takže to nepočítam. Po treťom pôrode som za dve hodiny ani nevedela, že som rodila, takže super. Ale máme známu, ktorá mala prvé dva pôrody super, tretí vôbec nepostupoval, tak musela ísť cisárskym. Každý pôrod je úplne iný, nedá sa podľa mňa veľmi spoliehať na to, že každý další pôrod je ľahší.

frederika2011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
manushka
4. nov 2020

@frederika2011 dva tyzdne po termíne som bola..

frederika2011
4. nov 2020

@manushka Som to prehliadla a termin si mala jeden ake velke bolo babo

manushka
4. nov 2020

@frederika2011 jeden podla ms, ale ja som otehotnela tyzden pred menzesom, takže dcera bola o tyzden menšia aj podla ultrazvuku, mala som všetky výsledky v norme, ozvy, placenta, takže čakali kým sa porod rozbehne sam...dcera mala 3100g a 50 cm, čiže uplne v norme, ale ja som mala všetky tri deti pod 3500g...a aj druheho syna som tyzden prenášala...

frederika2011
12. nov 2020

@manushka No už mam po tom a som tyzden prenasala

manushka
12. nov 2020

@frederika2011 no a aký bol pôrod?

frederika2011
15. nov 2020

@manushka porod užas za 10 sekund bol maly vonku len to sitie bola hroza pil hodinu bo ma dotrhal ako sa dalo ale v miestach najcitlivejšich

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre