Aký bude druhý pôrod, ak som mala prvý cisársky?

dadinka321
19. feb 2021

Ahojte mamičky ☺️pred 1.5roka som porodila dcéru cisárskym rezom kvôli úzkej panve. Momentálne som v 20tt a doktor, ktorého mám momentálne (zmenila som ho lebo sme sa presťahovali) tvrdí, že on neverí na úzku panvu, že to môže povedať len Boh, že mám úzku panvu a budem rodiť normálne. Nemyslíte si, že je to riskantné? Máte s tým nejakú skúsenosť? Vôbec neviem čo mám čakať 🙄Ďakujem ❤️

kiki68
19. feb 2021

@dadinka321 poviem to rovno, utekaj od takeho blbca doktora. Urcite su ine moznosti a aj porodnic je vela

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka1674
19. feb 2021

@dadinka321 mám kamošku čo mala hraničnú panvu a porodila normálne 3860g dieťa a bez problému, no ak si si nie si istá doktorom tak sa poraď neskôr s pôrodníkom, keď budeš chodiť na poradnu už do nemocnice, aspoň u nás to tak je 🙂

pribinak
19. feb 2021

Na úzku panvu neverí??? Mein Gott, veď panva sa meria. To on kde študoval medicínu? V Zimbabwe ?

petka_3
19. feb 2021

Poznám veľa žien, ktorým povedali vraj majú úzku panvu a bez problémov porodili deti 4700 a podobne, takže ak tam nie je nejaká vrodená deformácia alebo extrém, tak si myslím, že sekciu robia často zbytočne.

lucia147852
19. feb 2021

Utekaj kade ľahšie. Ja som s úzkou panvou rodila prirodzene a do konca života budem riešiť bolesti. Ale teba po sekcií nemôžu nútiť rodit prirodzene.

cookie29
19. feb 2021

no neviem, vsak nech Ta koncom tehu posle na skener, kde sa porovnava velkost dietatka s panvou... a podla toho sa rozhodne

mon29
19. feb 2021

@dadinka321 ja mam uzku panvu, dlho rozmyslali ako budem rodit, prvu som ukazkovo porodila, druheho nie🤷‍♀️ a bol vacsi o 400g. Na tbojom.mieste by som asi sla normalne cisarakom a vymenika by som dr.

blah24
19. feb 2021

Nevim jak je to z uzkou panvou ale klidne muzes rodit normalne i kdyz byl prvni cisarak. Svagrova tak rodila podruhe a potreti a vsechno ok

ofzuza
19. feb 2021

Ake mas rozmery?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre