Aký je olej Bi - Oil?

1234m
14. okt 2013

ahojte zienky.chcela by som vediet,ci ma niekto skusenosti s olejom BI-OIL.vraj je dobry na strie.vopred dakujem za informacie

ichbinich
14. okt 2013

Je prijemny, rychlo sa vstrebe. Ci je naozaj zazracny na strie posudit neviem, lebo ziadnu nemam 😀
V prvom tehotenstve som pouzivala telove mlieko a ziadna stria, v druhom Bi-Oil a tiez ziadna stria...
Ale minimalne v reklame tvrdia, ze je super 😉
Ja som si ho kupila v akcii, a este stale ho mam. V zime, ked mavam suchsiu pokozku ho hadam miniem 😉

cuculik1
14. okt 2013

Ja som od zaciatku tehu minula uz asi 4. Poviem tak, ked sa vecer natriem kremom elastin q , alebo ako sa vola, citim taku blacnu pokozku este rano. Z bi oil taku skusenost nemam. Oba produkty striedam. Zatial strie nemam, ale neviem co pracuje lepsie...

sendym
30. okt 2013

Je super 🙂 mne sa urobili strie na zadku,stehnach a prsiach a to som sa mazala drahymi aj lacnymi kremami.Hned ako prisiel na trh som ho kupila ,strie su ovela krajsie,skoda ze ho nemali skor.

yukaya
10. feb 2014

kde ste kupili bi-oil?

dzanet
11. feb 2014

@yukaya v DM drogerii

marthuska
21. feb 2014

Ja mam pocit ze tu niekto propaguje bi- oil zakladanim otazok🙂) zartujem. Reklama je silna. strie nezmazete ani eucerinom za 4 eur ani bi- oilom za 10 eur. Je to smutne, ale je to tak.

jadinka
21. feb 2014

Ja sa ním natierame 2 mesiace, strie sú menej viditeľné, nikdy sa ich nezbavim ale aspoň je to O trošku lepšie 🙂

achojka
21. feb 2014

A co na jazvicky, respektive hnede fliacky po vyrazkach ??? Myslite, alebo ma niekto skusenosti ci pomoze? aa PO AKEJ DOBE POUZIVANIA VAM POMOHOL?

lenkadlo
21. feb 2014

Ja ho pouzivam na tvar cez 3 mesiace a je super. Mam citlivu zmiesanu plet a pigmentove skvrny, este uvidim co bude v lete ci naskacu nove 🙂

snopkulka
21. feb 2014

Najlepší!!!!! Nedám dopustiť, používala som ho od prvého tehu, používam doteraz (aj na tvár, mám veľmi suchú pokožku) 😵 po oboch tehotenstvách mi ostali iba dve maličké strie pod pupkom, inak bez, ja odporúčam všetkými 10-mi 😉

mami.sk
25. feb 2014

pri prvom tehotenstve som ešte Bi-Oil nepoznala, natierala som sa olejom Eucerin a Elastic Q a veru strie sa mi urobili hlavne na bruchu 😒 Pri druhom tehotenstve som začala používať Bi-Oil a neurobila sa mi ani jedna nová stria 😉 a tie staré sú trošku menej viditeľné 😉 používam ho aj teraz po pôrode a len jedno ľutujem, že som o ňom nevedela pred 6 timi rokmi ☹

snookerclub2
2. mar 2014

ja ho kupujem zo stranky www.bio-olej.sk, maju ho vo vsetkych velkostiach

sintea
5. apr 2014

Mne ho priniesla svagrina z Quataru, ked u nas o nom nebolo ani chyrovat a natierala som si s nim brusko, prsia a boky vzdy po sprche asi od 4 mesiaca tehu a ani jednu striu nemam. Krasne vonia a dobre sa vstrebava, oni jo tam pouzivaju na hojenie opalenia po slniecku. 😀

bambala
29. apr 2014

tak teraz neviem .... ja mam bi-oil ale na linku od @snookerclub2 je bio-oil ... aky je v tom rozdiel ???

basuna
5. jún 2014

Ahojte, mne nosi kamaratka za super cenu bio oil z afriky. Tiež som sledovala ked mi ho priniesla aky je rozdiel medzi Bio oil a Bi oil ale prisla som iba na to ze ide keď ide o výrobok ktorý ma na škatulke už popis v slovenčine je to Bi- oil .
🙂 Inak myslím že je to to isté. Ja som s ním velmi spokojna, a taktiež aj moja mamina mala pigmentové škvrny a pri dennom používaní jej veľmi pekne vybledli.
Ak by ste mali záujem dajte vedieť a viem vám posunúť za lepšiu cenu ako sa predáva tu. 😉

niki101988
5. jún 2014

Bi-Oil úžasný, dokonalý, famózny doma takmer večne minutý a zásoby si robím v Nemecku kde je cena o dosť ina 😎

milota164
12. aug 2015

ja som v tehotenstve pouzivala krem proti striam od Bepanthenu a pomahal mi aj zmiernit napatie pokozky lebo super hydratuje

hairline
21. júl 2016

Bio oil nieje to iste ako Bi oil.
Bi Oil je značka oleja. Používam ho od zaciatku tehu. Čakám dvojičky som v 34tt a žiadne strie zatial nemam tak dufam ze uz sa neurobia.

lilu74
13. sep 2016

strie udajne nezmiznu uplne, jedine casom vyblednu - som citala..., preto by som skor riesila ich prevenciu ako nasledne s nimi "bojovala" bi oil by som skor pouzivala na jazvy, proti striam som ja osobne pouzivala bepanthen krem, oleje mi prisli velmi mastne a rychlo sa minali, krem vydrzal dlho, nemastil a krasne hydratoval napnutu kozu na brusku a prsiach.

miska843
22. mar 2018

@basuna za aku cenu

basuna
23. mar 2018

@miska843 ahoj mrzi ma to ale uz to nie je aktualne

kristinka109
30. aug 2018

takže moja skúsenotť Be Oil : používala som ho od 3 mesiaca tehotenstva a bruško som mala úplne v pohode (dovtedy som používala kokosový olej ale strašne ma z neho svrbelo bruško). Od 7 mesiaca mi žiaľ už ani Be Oil nepomohol, bruško mi rástlo asi príliš rýchlo dopredu a teda koža rýchlo popraskala a mám nepekné trošku dofialova strie. Takže je to asi individuálne - priberanie, možno genetika, celková starostlivosť, ... 🙂 ale budem ho používať aj naďalej - zaujíma ma či sa strie aspoň zmiernia alebo vyblednú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre