Bola to hlienová zátka?

cantharis
26. sep 2012

Dievcata, vsade sa pise, ze hlienova zatka je hlienovitej konzistencie (niekde ju prirovnavaju k soplu 😀), bezfarebna alebo s primesou krvi. Zo mna dnes rano vyslo nieco co bolo hustej kremovitej konzistencie, bielej farby. Mohla by to byt ta zatka? Dovtedy nic, ani potom uz nic... dakujem.

cerez
26. sep 2012

Môže to byť.

bambina1009
26. sep 2012

tiež myslím že môže byť, ja som si tiež nebola istá, až o 24 hodín som vedela, že to bolo ono.

merylivi
26. sep 2012

ja som mala hlienovú zátku sfarbenú do hneda. toto som našla na nete: Hlienová zátka - V niektorých prípadoch dochádza asi 24 hodín pred pôrodom aj k uvoľneniu tzv. hlienovej zátky, ktorá uzatvára krčok maternice. Spoznáte ju podľa belavej prípadne ružovkastej farby a hlienovej konzistencie. Ak však spozorujete uvoľnenie hlienovej zátky, pričom nemáte iné príznaky začínajúceho pôrodu ako kontrakcie či odtekanie plodovej vody, do pôrodnice sa ponáhľať nemusíte, pretože pôrod môže nastať aj o niekoľko dní. 😉

zuj
26. sep 2012

Moze byt, ja som porodila do 48 hod., moja bola takisto sfarbena do zeleno-hneda, bola bez primesy krvi a velmi husta.

nicky182
26. sep 2012

moooze byt, ja som mala "zatku" sfarbenu skor do hneda,no myslim, ze o farbu az tak nejde 😀 porodila som do 2 dni ....tak sa pre istotu pobal a drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

moon1979
26. sep 2012

mne hlienova zatka vyšla v 37tt a rodila som az v 39 tt 🙂 bola to husta gelová gulička ale priehladnej farby bez primesi a zápachu vyslovene ako kus hustého gelu 😀 som pozerala ze co to je ...

darinka.b
27. sep 2012

mne tiez pred tromi dnami odislo nieco velmi huste a biele, nebola som si ista ci to bola hlienova zatka - asi hej, ale ked na kontrole doktorka povedala ze sa dole este nic nedeje - ale ja uz by som brala keby sa dialo 🙂 inak tomu predchadzali bolesti v krizoch a v podbrusku ale odkedy ten hlien odisiel nedeje sa nic 😒

janee91
5. jan 2020

Ahojte dnes koncim 31tt v pondelok som bola na kontrole u doktora kde mi povedal ze je vsetko v poriadku krcok vyzera ako ma ale ako som od neho odisla zacalo ma strasne pichat v podbrusku od vtedy ma tam picha kazdy den ale nie furt. dnes som si nasla na nohavickach taky hlien ale skor zltej farby. mali ste to daktora???

sonka333
24. jan 2021

@janee91 bol taký natahovaci ako sopel?....a čo to nakoniec bolo?pred par dňami som mala niečo podobné preto sa pýtam

janee91
24. jan 2021

@sonka333 nebola to zatka vraj to bol hnis s vredu alebo nieco take vraj som to mala vo vnutri a ze to moze narast qj do velkych rozmerov ze mali aj taku pacienku co to mala vo velkosti pomaranca ale ze to sa uz operácne vybera. Bolo mi to vysvetlene ze v tehotenstve dostavaju hormony az tak zabrat ze to co vas bezne trápi mna trapia aj kozne vredy tak v tehotenstve sa to moze az tak prevrbit ako v mojom pripade ze som skoncila na chirurgii

sonka333
24. jan 2021

@janee91 ďakujem za odpoveď ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre