Brat ma chce fotiť pri pôrode. Je to normálne?

jannnka333
23. apr 2016

Čo si mam o tom myslileť?

pribinak
23. apr 2016

Nie, ale ked si zavolas na fotenie suseda ci kolegu, tak je to OK

mata1001
23. apr 2016

Neviem co si mas o tom mysliet ty,ale ja si myslim ze ja by som mu to nedovolila...ked uz chces fotky tak nech ta foti manzel...urcite by som tam brata nechcela...je to intimna zalezitost a aj keby som s nim mala super surodenecky vztah tak by som to odmietla...

mojkamojka
23. apr 2016

@jannnka333 boze zas to iste, pouzi ti sprtostu hlavu na vymyslenie zaujimavejsej otazky toto je uz trapne.

chevron
23. apr 2016

pozri asi ide aj i to aky mate vztah. ci sa vídate casto, ruky nohy by ste za seba dolamali a tak dalej. kamoske bola sestra pri porode ale preto sa pytam na to aky mate vztah. sestra to je ... kamoska aj rodina v jednom a myslim ze by ti to menej prekazalo ako ked je to brat lebo je to chlap... no ja mam brata aj sestru a brat by mi teda pri porode vobec nevadil.... od malicka sme boli spolu, i ked sme sa mlatili a provokovali ale je to ten najlepsi brat na svete, vidime sa casto, aj na dovolenku vieme ist spolocne s priatelmi... proste keby sa ma spytal ci tam byt moze tak moze.... a fotit? tak ja odobne by som nechcela mat porod zdokumentovany maximalne foto ked mi daju babo a tie prve momenty dietatka ale ostatne z porodu nepotrebujem aby nikto fotil.... sle pritomnost je pre mna v poriadku.

elise
23. apr 2016

Brat nikdy ani ked by bol renomovany profi fotograf. Totojechvila teba, babatka a manzela. Mnet pripada uchylne ze brat ma bude fotit ked budem rodit. Malasom spoluziacku na vyske a mala brata gynekologa, hovorila ze brat jej ori nejakom zapale gynekologickom, ked chytila bolesti a krce zachranil zivot, ze ju vysetril doma. Bolo to cec vikend a hed hlasil do nemocnice ze treba chystat salu....mala z toho blby pocit, hanbila sa bolo jej to neprijemne aj ked jej zachranil zivot...este dlho sa stym vyrovnavala

mihula
23. apr 2016

@jannnka333 ano,je to normalne aj tvoj brat je otcom dietata 😀

dominika6
23. apr 2016

@jannnka333
To daj radsej fotak do ruky sestricke nech ta cvakne ...vas vztah je nejaky divny...

sissy27
23. apr 2016

@jannnka333 no ja neviem čo si mám myslieť o tejto divnej otázke ktorá sa tu opakuje už pomaly rovnako často ako "myslíte, že som tehotná??" , prípadne "mám problém s mixérom"... Je vás očividne viac takto uhnutých doľava...

janna88borin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kenzom
23. apr 2016

@janna88borin asi má extrémne dlhé tehotenstvo alebo rodí častejšie ako zbytok sveta

jannnka333
autor
23. apr 2016

Čože?

mojkamojka
23. apr 2016

@jannnka333 spagety a slize

misel0806
23. apr 2016

To uz ozaj nevedia ludia co maju zavesit na mk??? Brat nech si foti ked bude otcom on naco chce videt teba... Nech si pozre porod na yuotube..❗❗❗❗

maminkasisa
23. apr 2016

nie, nie je to normalne, keby tam bol manzel /partner/ ako podpora pochopim,, ale brat? Ty ho tam chces? moj manzel tiez mal fotak na sale, ale odfotil nas, ked som mala dcerku po porode v naruci... ale nic ine, a ani ho to nenapadlo.....

moni244
23. apr 2016

@jannnka333 ked nevies, co si o tom mysliet, tak tiez nebudes z tych dva krat normalnych

operaphantom
23. apr 2016

Niektori ludia maju dost uchylne surodenecke vztahy 😀

nikuliak
23. apr 2016

Pobavila som sa teda. :D

bestmate
23. apr 2016

Co hned vsetky utocite, a co ak je brat otcom dietata, nema on pravo fotit si svoje babato? Hmmm :D

katre
23. apr 2016

Samozrejme ze je to normalne. Aj kamera s celym stabom.

99zuzula
23. apr 2016

Tiez si myslim, ze brat je zaroven otcom dietata...tak nech veselo foti, spredu, zozadu,zhora,zdola a potom sup vsetci do pivnice ako u toho uchyla Fritzla!

nicolle21
23. apr 2016

Len ja som dostala tuto otazku aj do ip, alebo este aj niekto iny?

alenah31
23. apr 2016

@nicolle21 aj ja. Riadne úchylácke😠😠😠

chymenitta33
23. apr 2016

@jannnka333 - Ľudom drbe a drbe viac a viac! rob niečo užitočné a nevymýšľaj témy... 😎 😠 😅

charlie1980
23. apr 2016

A jaaaa som tuto otazku dostala vcera do IP😃 Len som ju hned vymazala, tak uz neviem, kto bol odosielatelom. Co som ja nejaka psychiatricka poradna ??? Bohaca, treba nejakeho vystudovaneho psychiatra a vsetky divne otazky presmerovat do skupiny psychopatov.

sabina1975
23. apr 2016

No neviem rodila so 3 x ale ani raz som nemala so sebou nikoho a ani by som nechcela aby ma niekto fotil boze to uz co potrebujete sa pozerat na take fotky vsak odfotim babo ked mi ho podaju ciste a zabalene

miushik765
23. apr 2016

@nicolle21 aj mne písala a ešte ma išla presviečať že je to ok.... choreee

klya
23. apr 2016

Baby, ja som na nejakom podobnom zahraničnom fóre zachytila otázku: "s otcom dieťaťa som sa rozišla, čakáme dieťa, k pôrodu chce ísť len vtedy, ak tam bude môcť byť aj jeho nová priateľka. Mám mu to dovoliť?" Myslela som, že už na nič uchylnejsie nenarazim. Ale kôň nesklamal 🙂

majka99999
23. apr 2016

@nicolle21 mne pisala s nickom konciacim 777 prednedavnom. Ocividne ju to velmi trapi. 😀 😀

kataina
23. apr 2016

Drahá jannnka333,
no teda my všetky sme iné, a každá má na to iný názor. A aby si sa vedela správne rozhodnúť odporúčam Ti taký pôrod na nečisto. Akože generálka. Choď na gyndu na vyšetrenie s bratom aj s foťákom. Roztiahni pred lekárom nohy a popros brata nech fotí. Pritom si zapisuj svoje pocity.
Doma si napíš dva stĺpce : Pre a Proti
a potom sa rozhodni či to chceš
A podeľ sa s nami o skúsenosti, lebo nas to nenapadlo skusiť
Vopred ďakujeme

katrinka8
23. apr 2016

@nicolle21 - aj ja 😨 Až teraz kukám, že je tu aj téma...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre