Cítim pohyby hoci nie som tehotná. Neviete poradiť?

megi93
20. sep 2009

Ahojte, neviem či táto téma patrí sem, alebo inam, ale príde mi, že je to stav po pôrode, tak sná´d mi najskôr budete vedieť pomôcť tu. Ide o to, že som rodila pred 9 mesiacmi sekciou. Všetko bolo ok, malá šla o asi 2 týždne skôr kvôli zlým prietokom, ale je ok a ja tiež. Ale asi po pol roku sa mi začalo stávať, že som cítila akoby pohyby ako počas tehotenstva. Nie silné, ale také ako tie prvé. Najprv som sa zľakla, že som zase tehotná, ale test bol negatívny a bola som odvtedy už aj u gynekológa na sono (liečil ma na cystu tak to potom kontroloval) ale všetko bolo v poriadku. Nestáva sa mi to často, cítim to asi 4 - 6x za deň, asi 3 - 4 dni po sebe, potom aj 5 dní nič a potom zase. Myslela som, že to nejak súvisí s cyklom, ale ani to nie. Už to mám tri mesiace a neviem čo by to mohlo byť. Neviete poradiť?
Ďakujem

karin1504
13. nov 2020

@veronika81 ahoj aj ja to mávam🙂môžem vedieť čo bolo príčinou u teba?

adrianka2005
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babydesire
28. jan 2021

@simonettka
@suzicka1986
Vraj ide o akusi "pamat maternice" ktora sa tak sprava...tiez ked som to po porode u syna a neskor aj po porode dcerky citila,som si myslela ze mi sibe,ze toto niesu creva,ci pulz ale takto boli citit prve pohyby babatka,,,hned sim zavrhla mydlienku tehu,lebo ved mam normalne ms, beriem hak,bola som na gynde...az raz som citala clanok a zistila ze mi nesibe a ze niesom jedina,,niektore to maju par dni,tyzdnov po porode,ine aj roky...zvlastny pocit

starshopping
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarcito229
2. feb 2021

Dobrý deň

Ja by som sa chcel opýtať len čo to môže byť strašne my zavybruje v črevach niekedy ma aj odhodí keď ležím .čo to môže byť a aj ma picha bolestivo na pravej strane .prosím vás ak niekto ma s timto skúsenosť napíšte my. Ďakujem.

carmen93
13. feb 2021

Ahojte žienky mám otázku cítim pohyby po 5tich rokoch od pôrodu od septembra 2020 do teraz a tehotná nie som lebo pred pár dňami som si ho robila a vyšlo mi negatívna poraďte mi prosím prečo to mám ďakujem

carmen93
13. feb 2021

Denné priberám dik doplnenie predtým otázky

katkaholiova
3. jan 2022

@carmen93 ja to citim po 12rokov po porode a nie len citim zvnutra ale ked tam dam ruku aj tak to citim.neviem co to moze byt

eliska1986
3. jan 2022

@katkaholiova aj ja to citim.Citim to tak ako to opisuješ.Co ti povedal lekar?

katkaholiova
3. jan 2022

@eliska1986 nic nikdy som to neriesila ale mam to roky

leameleg
25. jan 2022

@misel0806 ahoj je to stara tema ale momentalne to mam aj ja. Ako keby mi babo kopalo pritom tehu vobec nie som mam to uz po sebe 4 den tebe co zistii ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre