Menštruujem, test negatívny a cítim pohyby

25. sep 2022

Ja neviem už ci mi šibe ci co. Som ubjednana ju gyn ale zoberie ma až ďalší mesiac. Som 2 roky po pôrode, už rok normálne menstruujem pravidelne. Posledné 2 masiace mi to trosku haprovalo ale práve mam normálny menzes. No ja fakt cítim posledné dni pohyby. Nie len dole v podbrušku, aj vyššie... Aj rukou to cítim, hlavne večer keď si ľahnem, presne ako pri prvom tehotenstve. Testy mam negatívne. To nie je ako čreva, je to aj hore nad pupkom... Brucho mi ostalo po prvom pôrode celkom nafúknuté, podľa toho to neviem odhadnúť. Prosím vás, šibe mi, alebo fakt môžem byť tehotná aj keď mam testy negatívne?

buberova
25. sep 2022

Obávam sa že by to bábätko bolo príliš malé na to aby si cítila pohyby

liv1
25. sep 2022

To su creva a kludne aj vyssie aj na boku, hocikde

matullienka
25. sep 2022

To sú čreva po prvom pôrode som ich cítila aj ja a trvá to odvtedy stále a to je 11 rokov medzitým som cítila aj tie pravé babatkovske a teraz znova čreva

esmeronka
25. sep 2022

Ako pisali vyššie buď su to pohyby čriev alebo ak máš štihlejšiu postavu kľudne aj pulzácie brušnej aorty

ailiba
25. sep 2022

Podla mna, aby si citila pohyby, tak by si musela byt aspon v 16.tt najskor... To asi nebude ono...

marcelas82
25. sep 2022

Sú to čreva,tiež som to tak mala😄

spadnutaslivka
26. sep 2022

Určite sú to črevá. Tak vysoko by si ešte dieťa necítila.

christinka1
26. sep 2022

Ja cítim "pohyby" občas tiež ale tehotná niesom len moje čreva asi majú diskotéku🤷

marion30
26. sep 2022

Ja mam to iste,od pôrodu ubehli 2 a pol roka takmer..niekedy je to tak silne ze sa zlaknem.😁😄..mamina vravela ze jej sa to doteraz stane

oblecenie99
26. sep 2022

Aj mne sa to stáva (diastaza, pomaly tri roky po pôrode), nie tak často ako predtým, ale niekedy áno, aj to cítiť aj to dokonca vidno, presne ako pohyby dieťaťa, úplne identické.

ckatka
26. sep 2022

Zajdi na fyzioterapiu, zrejme máš diastazu a po pôrode to.nemas ešte úplne v bruchu upratané..

jaskolka
26. sep 2022

Niekedy sa tomu hovorí "fantomove pohyby". Mala som to tiež po prvom pôrode , skutočne to bolo ako pohyb bábätka. Telo si to akoby zapamätalo, a čreva sa tak správajú. Možno máš aj diastazu.
Keď máš negatívne testy, normálne krvacas počas menštruácie, je dosť nepravdepodobné, aby si bola tehotná.
Pre vlastny kľud zajdi na gyndu, okrem toho,každé 2 roky máš mať aj preventívku, tak myslím, že aj usg ti urobí doktor.

matullienka
26. sep 2022

@jaskolka preventívna na gyn by mala byť každý rok nie 2

jaskolka
26. sep 2022

@matullienka vlastne, áno, to je pravda. Všeobecná je každé 2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre