• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo vám pomohlo na vyvolanie a urýchlenie pôrodu?

29. novembra 2016 
ahojte baby no ja uz skoro tyzden prenasam a nic mi nepomohlo :frowning2: .Dufam ze este dneska same sa spusty a ked nie zajtra rano vyvolaju uz mam strach stoho
14. máj 2014 o 15:44  •  čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Overena metoda čo zabrala mne aj kamoškam, večer si dať prirodnu tabletku dulcolax a na druhy deň porodite. Samozrejme ked už mate po termine.
6. jún 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkadracova gratulujem. uff coze sa stalo? takze nakoniec sa prirodzeny porod nepodaril? boli komplikacie?
6. jún 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela1983 vsecko v poradku :slight_smile: az na moju "vlastnu hlavu" anomaliu v telefon.. 95% prirodzene :slight_smile:)
Idem Ti napisat .. Sorry fakt som este nemala cas. Isto to poznas.
7. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anomaliu v tele nie telefon, blby android
@daniela1983
7. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som to tu písala, ale pridám aj sem - ak už chcete "privolať dieťatko na svet", odporúčam piť alchemilkový čaj. Dá sa normálne bez receptu kúpiť v lekárni. Stačia dve šálky denne (pozor, v priebehu tehotenstva, na zač. a pod. sa nesmie, práve preto, že môže vyvolať sťahy). No keď už ste na konci príp. prenášate, kľudne ho pite. Dovolila aj lekárka. My sme dovtedy skúšali všetko bežné, sex, teplý kúpeľ s levanduľou, prechádzky a pod., no keď mi muž kúpil tento čajík (po česky sa povie kontryhelový, u nás alchemilka), dala som si jeden deň jeden (plus sex, horúci kúpeľ), a druhý deň dva (plus bežná rutina :slight_smile: ) a v noci to už začalo, ráno sme šli do nemocnice, okolo piatej bol krpček na svete. Tak skúste aj toto, ak už nič nepomáha.
9. júl 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pocula som prihodu, kde zabral malinovy caj :slight_smile:
29. júl 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babule, citam,ze tu pomaha sex, teda spermie na urychlenie.... Je dobry aj orgazmus vyvolany mnou? dik
29. júl 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka.lucy ja si myslim ze by pomoct mohol kedze by sa pri nom mal vylucit oxytocin, ktory vyvolava kontrakcie. na vyvolanie a urychlenie porodu sa odporuca aj masaz bradaviek z toho isteho dovodu....
30. júl 2014 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, no ja som sa riadila klasickymi radami, pila som čaj z ostružiny malinovej, na ranajky som si do jogurtu pridavala lanove semiačka, vela chodila a samozrejme dve hodiny pred odtečenim plodovej vody sme mali s manželom sexik, samozrejme nechraneny :slight_smile: nemala som predtym ani žiadnu zatku ani nič, odtiekla mi voda, začali kontrakcie a ked som išla ešte rychlo na wc, tak až vtedy som zbadala že mi odišla hlienova zatka...a ešte ku konrakciam, vždy sa hovori že musia byť pravidelne a postupne sa skracuju...no to nebol moj pripad, cely čas do porodu (cca 10 hodin) som ich mala 5 minutove!!! aj to nie pravidelne niekedy neprisla a prisla až po 10 minutach..aj tesne pred porodenim boli stale take dlhe, neviem prečo :D kvoli tomu som skoro porodila na čakačke lebo sestričkam sa stale zdalo že mam vela času ked su 5 minutove...až ked ma vyšetrila doktorka skrikla že ved vy už rodite a bola som otvorena na 9 cm...tak sa na to moc nespoliehajte :slight_smile: potom som porodila asi za 2 minutky :D
29. nov 2016 o 12:02  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok