Dievčatko otočené KP. Rodili ste císarským rezom?

matka331
13. jan 2010

cakame dievcatko a je otocenee kp a chela by som zistit kolko z vas malo kvoli tomu cisarsky alebo normalny porod a ci ste si mohli vybrat ....
dakujem

miselka11
12. jún 2011

@peliroja ahojky, pisem Ti z nemocnice, mm mi prave priniesol notebook 😉 supeeer, lebo nuda je tu strasna 😒 tak som tu uz od piatku, aspon vidim ako to tu chodi 😉 V piatok si ma tu nechali, koli tomu tlaku a vracaniu, bolela ma aj strasne hlava, povedali, ze ked ma do hodiny neprestane boliet hlava tak budu musiet ukoncit tehotnost... takze v piatok som uz bola skoro mamou 🙂 nastastie sa mi upravil tlak, ale stale ma pozoruju, som zvedava do kedy ma tu nechaju😒 a co vy? babo sa neotocilo?

miselka11
12. jún 2011

@miselka11 inak ak chces, ked sen pojdes do nemocky a ja by som tu este bola, daj mi vediet, mozme sa stretnut.. mozem dobehnut dole do bufetu.. uz vies kedy sa sem chystas??

miselka11
12. jún 2011

@peliroja inak ak chces, ked sem pojdes do nemocky a ja by som tu este bola, daj mi vediet, mozme sa stretnut.. mozem dobehnut dole do bufetu.. uz vies kedy sa sem chystas??

peliroja
12. jún 2011

@miselka11 ahoj miska, no teda, tak ty uz lezis v nemocke? vediet to, tak ta dnes skocim pozriet, bola som tam totiz na pohotovosti. straaaasne ma bolelo brusko ale az hore, tesne pod prsiami, nemohla som sa skoro ani nadychnut tak sme radsej sli. ale vraj je vsetko ok, akurat malinka je velka a silna tak preto to tak boli a ze maternica uz robi nieco ako predkontrakcie ci co, tak v stredu idem tam na kontrolu aj na tie pasy. necham ti cislo v IP, mozeme sa potom dohodnut, ak teda nepojdem skor 😀 tato doki mi sice odporucila skor spontanny porod ale bola zlata vraj ma uplne chape a ze konecne rozhodnutie je na mne. a ty ako moja? ako sa citis? sa tam musis nudit, ked len lezis a nic sa nedeje? staraju sa o teba dobre? ak by si nieco potrebovala daj vediet 🙂

miselka11
12. jún 2011

@peliroja no teda, tak ani tebe uz nieje najlepsie... aka Dr. ta vysetrovala? nudim sa tu strasne, ale aspon ten net tu mam od dnes.. Tu su take zvlastne meody na vsetko.. cudjem sa, ze Ti ta Dr. povedala, ze Tchape a ze rozhodnutie je na Tebe.. tu od nikoho nic podobne pocut nemozes.. na kazdeho maju iny meter, je to tu jednoducho zvlastne.. ved ti poviem keby sa nam podarilo stretnut. Poslem Ti aj ja mobil do IP. a je Ti uz lepsie??

peliroja
12. jún 2011

@miselka11 no teda, tak to ma mrzi, vsak jasne potom mi povies. :-/ troska mi to povolilo ale bojim sa noci ako budem spat, nevladzem sa ani otocit, strane ma to boli. vysetrovala ma Dr. Baskova, a fakt super pristup. ale verim, ze to je skor vynimka ☹ myslim na teba

miselka11
12. jún 2011

ano, Dr. Baskova je tu s nami cely den, aj mna prijmala a povedala mi uplny opak ako Tebe.. ze ona mi radi ako zena, ze by do CR nesla... tak tomu vobc nerozumiem. Inak je velmi zlata..

miselka11
12. jún 2011

🙂 @peliroja drzim palce nech ta prejdu bolesti

peliroja
13. jún 2011

Dobre ranko 🙂 jj aj mne povedala vcera to iste, ze ona by do CR nesla, ale ze to je jej nazor iba a musim sa sama rozhodnut 😒 . Ako dnes? Mne nastastie lepsie, nejakym zazrakom som spala celkom ok a brusko sice boli ale ovela menej ako vcera, tak som rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre