Dnes mám termín pôrodu a necítim extra zmeny

roni2209
28. dec 2017

Ahojte zeny dneska mam termin porodu a.necitim.nic extra ze by som mala ist rodit to.skor som.citila aj krize aj spodok brucha ma.nedalo ani vystret tak som citila dole a teraz nic kedy ja porodim neviem najprv mi povedali ze som otvorena na 3 cm vcera povedala druha dr ze branka je zavreta a neviem co je na 1 cm ci ja sa zatvaram alebo co ja neviem je take ze ste otvorena a mozte sa zavret

vilma7
28. dec 2017

@roni2209 neboj, raz určite porodíš. Ja mala vlani termín 24.12 a leňoch vyšiel až na Nový rok, takže neboj 😉

pininka
28. dec 2017

@roni2209 hlavne klud, raz isto porodis. Nemusis mat ziadne priznaky, ja sa stale smejem , ze kebyze mi nezrobia cisarsky, tak najstarsi je v bruchu asi o mesiac viac. Doktorka asi myslela krcek, ze je este tuhy a zatka, teda branka neotvorena. Kazdy doktor je iny, aj tu baby pisu casto ze v jeden den im dali uplne ine nazory na postupnost porodu.

gab1sol
28. dec 2017

Ja som síce rodila 4 dni pred termínom, ale na poslednej kontrole, v piatok, mi bolo povedané, citujem "bocian je ešte v Čečensku", na pôrod to nebolo a zrazu som v pondelok porodila po odtečení plodovej vody... Porodiť musíš, termín je len orientačný, pár dní hore/dolu je ok. 🙂

montemotherone
28. dec 2017

@roni2209 ešte 2 týždne sú úplne v pohode... Ak je všetko o.k. Cítiš sa o.k. Majú ťa pod kontrolou... Uvoľni sa, prechádzaj sa na čerstvom vzduchu koľko sa ti dá....

montemotherone
28. dec 2017

@roni2209 inak ja som večer pred pôrodom upratovala okolo domu, žiadne príznaky, ešte v noci o 1 som vstala, lebo ma bolelo hrdlo, varila si čaj a nič... O 5.00 prvé kontrakcie, 6.40... chlap na svete 😉

suf
28. dec 2017

Ahoj, ja som obidva krát rodila po termíne niekoľko dní. Prvý krát som pocítila slabé bolesti brucha, veľmi slabé, ale začali byť pravidelné tak som šla do nemocnice, večer porodila. Druhý krát som krvácala, tak zase ráno do nemocnice, večer porodila. Ani raz mi voda neodtiekla. Takže neboj sa...do dvoch týždňov po termíne je to ešte ok.

ennna
28. dec 2017

Den pre terminom som uz bola zmierena s tym, ze idem prenasat. Ziadne priznaky, zatka neodidena, ziadny poslickovia, citila som sa lepsie este ako v 8. mesiaci, s krckom 1,5 a otvorena na prst som uz behala mesiac. Vecer som bola este s kamosmi posediet. Prisli sme domov o 22.00, o hodinu neskor mi zacali slabe pravidelne kontrakcie a na druhy den o 21.00, presne na termin bola mala tu. 🙂 Fakt to moze prist ako blesk z jasneho neba. 🙂

lucka8787
28. dec 2017

Mne pomohol sex s mužom... A o druhej ráno som sa zobudila na to že mi odteká plodovka

roni2209
autor
28. dec 2017

No tak jedine cakat nic ine neostava len sa bojim.aby sa daco nestalo aby sa vody nenapilo alebo daco zvykne byt a potom.chore dieta

silvinkakrajcirova
28. dec 2017

@montemotherone skvelee 😁😁

ludka140281
28. dec 2017

@roni2209 odporučam upratovanie,skákanie na fitlopte,sex, chodenie po schodoch.....toto všetko mi radili v porodnici,ked som prenášala 🙂 najviac zabral sex :D...ale všetko opatrne

stastnablcha
28. dec 2017

ja som mala termin 20.12, ked som bola 29.12 na kontrole tak mi doktor povedal ze sa stretneme po novom roku... ale vysiel predsa len 29.. takze este mas cas🙂 akurat to bola predzvest / aspon ja si to tak vysvetlujem/ toho ze sa mu nechce a tym padom to bol cisar a ani som nekojila ... pri druhom som mala porod den po termine a pekne sme sa kojili 2 roky. tretie zas po 41 tt a tiez sme skoncili na amilku a nie na mojom mliecku.. ale to mozno mam len nejak dospajane cele 🙂

romana564
28. dec 2017

Ja som mala termin 20.4. Nic mi nebolo, uz mi dr hrozila nemockou, tak som robila co sa dalo, lopta, schody, prechadzky, sex, proste vsetko a nic bolo mi super... uz som mala nastupit do nemocnice 28.4. no po vysetreni ma dr poslala domov ze ked je vsetko ok, naco tam budem, dalsi nastup 3.5. Uz som bola taka zmierena ze teda pojdem, stale mi nic nebolo, ani som nebola otvorena proste nic a krpo sa narodil nakonec 30.4. Zle vypocitali termin... mne bolo povedane ze normalne tehu trva 280 dni, a to kedy oni povedia je len orientacne ☺️ Samozrejme spresnostou sa neda povedat. Urcite sa nezatvaras naspat ☺️ Uvidis za par dni nam budes pisat ze uz je drobec vonku ☺️ Drzim palce

erickatt
28. dec 2017

Neboj kamoška šla z poradne v deň termínu. A ze ešte to nebude .. u mňa bola kol 15.tej a do polnoci bol drobec na svete

roni2209
autor
28. dec 2017

A tiez nic necitila ako ja ze ziadne bolesti nic naznaky na rodenie a potom za aky dlhy cas porodila ci to potom neni dlchsi cas ze dlchsie trvaju bolesti

erickatt
28. dec 2017

@roni2209 ono to prišlo na večer a zachvilu bol drobec na svete. Každá to má inak. Neboj do nedele uz budete spolu

34michaela
28. dec 2017

@roni2209 este si uzivaj bezbolestny oddych kym sa drobcekovi nechce 🙂 Ja som mala termin 8juna tohto roku a maly sa narodil 13steho.Tiez som sa na porod v ted den absoltne necitila.Este v ten den som starsiu dceru obhanala po ihrisku do 19stej,prisli sme domou vsetko ok a vecer ked som ju uspavala tak o 21vej prisli prve kontrakcie ktore silneli o tej 11stej,tak som sa pozberala uz do porodnice a o 5tej rano sa syncek narodil..Takze to moze prist kedykolvek ked budes najmenej cakat 😉

34michaela
28. dec 2017

a este,ked som dosla do porodnice tak dr ma pozrel okolo polnoci a vravi ,,jaaaj to bude este na dlho,vraj otvorena len na prst.No poskakala som na fit lopte a potom to uz slo

nanervy_2
28. dec 2017

oficiálne tehotenstvo je 40t a +-2 týždne. To len u nas su po 40tt ako vysinuti zdravotnici. Ak su ozvy a prietoky v pohode, nie je sa kde ponáhľať.
Nas sa narodil 41+3 a to ma chceli hospitalizovat ze bez zasahov to nepôjde. Cuduj sa svete šlo a po pôrode mame zápis od neonatológie ze maly je narodený v 40tt. Takze keby som dala na presný termín, vyhaname ho skor ako je pripravený

veronikaromanko
28. dec 2017

Ja som mala termin 11.12 a nic. V ten den som bola na poradni a ze rodit nejdem, otvorena minimum...aaa? 12.12.od 5.00 rana kontrakcie a maly sa narodil o 20.10...cize prist to moze hocikedy 😉😉 aj ked doktory tvrdia ze zatial nie.

monikamama
28. dec 2017

chod zajtra na prechadzku, potom ak byvas v byte chod po schodoch a potom sex . 😀 mne pomohlo v ten den som konecne porodila. a tiez mi hovorili ze to potrva.a nie😆

fiffinkaa
28. dec 2017

Mne večer o 23tej manzel nohy masírovať, do pol noci rozhovor ze kedy to už bude, šli sme si ľahnúť o hodku a pol ma zobudili bolesti o ďalšie 3 bolo bábo na svete...prišlo to ako blesk ž jasného neba, kľudne môžeš aj dnes v noci ešte porodit...

montemotherone
30. dec 2017

@silvinkakrajcirova to ti poviem, tá 1,5 hodina vyzerala ako z nejakej rodinnej komédie, keby to tak nebolelo, aj by som sa z chuti zasmiala 😀 Ešte aj ostrieľaný doktor bol z toho hotový, keď ma skontroloval... v behu po chodbe si naťahoval plášť a kričal na sestry RODÍÍMÉÉ... A oni z druhej strany ČÓÓ??!! ... keďže ma tesne predtým videli v pohode prikráčať na vyšetrovňu... V boxe sa tresol do lampy, skoro ju od nervov odtrhol, sestry nevedeli či ideme tlačiť, či mi napichnúť žilu... Asi dlho nemali prekotný pôrod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre