Homeopatiká pred pôrodom a otváranie krčka

iwesska
11. jan 2014

Mamicky, o 3m. ma caka 2.porod. Prvy bol zial sekciou pre nepostupujuci porod - dovod: Odtok plodovej vody a nasledne podanie 2 vyvolavaciek, vyckavanie 38 hodin a za cely ten cas otvorena len na 1 prst, bez kontrakcii. Tentoraz by som sa ale chcela sekcii vyhnut, chcem skusit porodit normalne. Navstevujem homeopatku, kvoli inym problemom a spominala som jej aj tento a vravela, ze ked zacnem od 36tt uzivat homeo na otvorenie, ze by s tym nemal byt uz problem. Chcem sa spytat hlavne mamiciek, ktore mali rovnaky dovod sekcie, ci skusali taketo homeo pred dalsim porodom a ci sa im podarilo porodit normalne. Som ochotna spravit cokolvek preto, aby som nesla opat pod noz. Vdaka. Prosim, tie ktore nemate s homeo ziadne skusenosti, alebo to povazujete za samanizmus, nekomentujte. 😉

janinah
11. jan 2014

len som sa zamyslela-ak niekto užíval homeo a pôrod bol ok,nakoľko by bol presne taký ok aj bez homeo?

jul11
11. jan 2014

@iwesska mam len 1 dieta ale pred porodom som brala homeopatika na otvaranie.take co sa maju zacat brat 8-9 dni pred porodom.myslim ze presne na den mi to vyslo.prenasala som tyzden a skusala aj ine rozne techniky na otvaranie tak neviem co nakoniec pomohlo.aj pocas porodu som brala dvojo roznych homeo a porod bol doslova ukazkovy.neviem ci to bolo v tych homeo ale za vyskusanie clovek nic neda

iwesska
autor
11. jan 2014

@jul11 Dakujem aj za takuto skusenost. Ja som ani len nesnivala o tom, ze by sa mohla stat taka komplikacia, ze by som sa neotvorila. Som myslela, ze to sa automaticky kazda. Ja som zacala rodit 37tt+0, cize ja som ani nebola na to pripravena, mozno keby sa dlho nic nedialo a prenasala by som, tak to riesim kadejakymi inymi testami, ale v mojom pripade uz bolo neskoro. A pocas porodu si vlastne kvoli comu uzivala? A lekari co na to? Nebojkotovali to?

jul11
12. jan 2014

@iwesska odporucil mi to moj gynekolog.presne mi povedal ktore homeo.len tie pred porodom som mohla zacat skor mozno by som nebola tolko prenasala.on mi ich spominal uz skor a na poradni ma to nenapadlo az o tyzden neskor.ale si aj vravim ze termin nikdy nie je presny a podla mna som otehotnela neskor ak vyratali.pekne som sa systematicky otvarala do porodnice soom prisla na 5prstov.mozem pozriet nazvy tych homeo

jul11
13. jan 2014

@iwesska pozerala som tie homeo,mam ten letacik nascanovany,len ho neviem cez IP poslat

iwesska
autor
13. jan 2014

@jul11 Super, to by som si pozrela. Poslem ti do IP moju e-mailovu adresu. Diki 😉

lucinda1989
8. jún 2014

@jul11 prosim aj mne by si poslala ten letacik ?

jul11
9. jún 2014

@lucinda1989 Ahoj,posli mi mailovu adresu,cez ip to nejde poslat.

55alexandra55
11. jún 2014

@jul11 ahoj ako sa volaju tie homeopatika?

jul11
12. jún 2014

@55alexandra55 posli mi prosim mailovu adresu a poslem,su to dve strany nascanovane

martinkav07
24. jún 2014

@jul11 ahoj, chcela by som ťa aj ja veľmi pekne poprosiť o zaslanie toho letáčiku o homeopatikách. Veľmi pekne ti ďakujem 😉 moju adresu ti posielam v IP.

sheila72
24. jún 2014

Ahoj, ja som brala nejaké homeo na otváranie ako prvorodicka (nespomeniem si už názov), ale mne vôbec nepomohli :( práve naopak, mala som problém sa otvoriť a nakoniec som začala rodiť keď som ešte nebola poriadne otvorená (už som to nemohla vydržať a nechali ma tam dlho vytrapit), takže som mala ooooobrovskyyyy nastrih, aj som bola trocha potrhaná... Asi to závisí od organizmu, či to zaberie. Prenášala som 5 dní, možno preto bola liečba neúčinná- alebo neviem, moc sa v takýchto veciach nevyznám 🙂

kikad27
25. aug 2014

Prosím vas poslali by ste mi nazov tych homeopatik na otvaranie? Moj email: danova.kika@gmail.com Dakujem

babatkonr
8. júl 2015

@jul11 Ahoj. Velmi by mi pomohlo keby si mi mohla preposlat to o tych homeopatikach. Vopred velmi pekne dakujem a do IP posielam mailovu adresu 🙂

tichalenka
24. júl 2015

Ake su to prosim homeopatika? Ticha.lenka@yahoo.com, dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre