Išli ste na pôrodnicu rovno s taškou?

4. jan 2023

Ahojte milé mamičky. Som prvorodicka a chcem sa opýtať ze keď ste sa išli hlásiť do pôrodnice na pôrod tak ste išli a rovno ste mali kufre v rukách? 😁
Pýtam sa aby ma s taškami nevyhodili. Viem ze ma
najskôr pozrú a potom rozhodnú ci ide o pôrod. Ci mam ich nechať v aute a potom poslať muža aby mi ich priniesol? Ďakujem

stellarstar
4. jan 2023

Radšej nechať v aute a potom nech manžel odnesie

226lenka
4. jan 2023

Ja som prišla do pôrodnice s kufrom, a ešte jedným ruksakom a nič mi nepovedali

asia83
4. jan 2023

Hneď s taškou. Kontrakcie spoznáte hneď, hoci najslabšie, tak nie je čo riešiť.

x_mery_x
4. jan 2023

Nechali sme v aute a hned sa pytali, kde mam kufor, nech ho donesieme haha :D

liloastitch
4. jan 2023

Normálne si ich vezmi, však ti ich dozrie doprovod počas vyšetrenia. Ak ťa pošlú preč tak si ich znova odnesieš 🤷. Nemajú komu zavadzať

bajka16
4. jan 2023

Ja som mala dve jednu na sálu druhú na izbu tú na izbu mi odniesli sestričky do skrine na izbe a tú druhú som mala pri sebe. Nevyhodili ma a to som pri prvom porode prišla nabalena ako na mesiac. 😳😀

adka3321
4. jan 2023

ja som dosla na porodnicu bez tasky, tiez som si hovorila ako ty, ze ved ak to bude porod a nechaju si ma tam, chlap zbehne dole a donesie. a sestricka pri prijme ma zvozila, ze kde mam tasky, ze som si to mala hned so sebou zobrat 🤦 takze radsej si ich zober

jesenzima
4. jan 2023

Prišla som rovno s dvomi kuframi ...

ankare
4. jan 2023

Samozrejme,zober si všetko.

autor
4. jan 2023

Ďakujem dievčatá. 😁 tak beriem to rovno so sebou.

andyds
15. jan 2023

@bajka16 ahoj, nenapisala by si mimprosim čo vsetko si mal v tej taške na sálu? Ďakujem 🙂

bajka16
15. jan 2023

@andyds šľapky do sprchy, osušku, nočnú košeľu na pôrod, vodu aj keď piť veľmi nemôžeš ale pôrode áno, popôrodné vložky, toaletak, ponožky, nabíjačku na telefón a nejaké papiere k pôrodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre