Je váhový rozdiel medzi dvojičkami v brušku 550g v poriadku?

snehulienka321
15. dec 2012

Ahojte. Je tento vahovy rozdiel medzi dvojickami v brusku este ok, alebo uz by bolo lepsie ich priviest na svet? Ma s tym niekto skusenosti? Doktor uz planuje blizky termin porodu. Dik 🙂

ematko29
15. dec 2012

ja si myslím,že ak by jedno bábo malo napr.2apol kg adruhé 2tak to také vážne neje,ale ek by malo jedno 2kg adruhé 1apol tak to by mohlo znamenať,že jedno bábbo menšie sa nemá velmi dobre.ale to je len moja úvaha.nato je lekár aby zistil prietoky ako to tam vyzerá ultrazvukom atd.ak by bolo všetko v poriadku tak je dobre aby menšie bábo ešťe podrástlo aleto závysí od mnohých vecí.vvelmi stručne si to opísala.

cillikat
15. dec 2012

ja si myslim, ze ak je vsetko v poriadku, tak by to nemal byt nejaky velky problem 🙂, drzim palce 🙂

marcelatje
15. dec 2012

Kamoška má 3 týždňové dvojičky, pri narodení mali 2060 a 3080g takže rozdiel skoro kilo. Pekne prospievaú a po 3 týždňoch majú 2750 a 3500g. Myslím že sa narodili v 37. alebo 38. týždni.

juliagregor
15. dec 2012

ak su deti jednovajecne, tak ukoncenie tehotenstva je nutne...

ak su dvojvajecne, tak netreba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre