Kde kúpim vložky do pôrodnice?

kosimo
4. jan 2016

zdravim baby kde zozeniem vlozky do porodnice daju sa kupit aj v drogerii? a kolko si ich mam zobrat do porodnice?,? mozem si vziat kufor do nemocnice ci radsej tasku ?,?a este mozem si kupit do porodnice plienky s podtlacou?,? nie tie jednorazove

cuculiatko88
4. jan 2016

vlozky kupis v lekarni nejakych 20 je v baliku,vezmi radsej 2 baliky so sebou do porodnice...vezmi si radsej kufor ,plienky radsej jednorazove a doma potom davaj ake chces 🙂

michluc
4. jan 2016

Ja som kupovala v tescu klasicke tescove,mali ich v oddeleni detskej drogerii..asi 2 baliky som minula,neviem uz..a mala som kufor,bolo mi to pohodlnejsie ako niest tasku.

cathy26
4. jan 2016

Ahoj, vlozky zoženieš aj v lekárni, ja som mala z tesca a dm-ka,na začiatok 2 balíky (potom ti ak bude treba prinesú); ak myslíš bavlnené plienky, ja som svoje,nemala, dali sestričky; a radšej kufor ako tašku..🙂

majka99999
4. jan 2016

Ja som kupula v Tescu, take ruzove balenie. Maju ich tam, kde cumliky.

petrao2
4. jan 2016

Ja som mala tieto vlozky,3 baliky maximalna spokojnost,kupene v sanite za 2,5 uplny pocit pohodlia a to neznasam vlozky vzdy som mala zapal ked som pouzila akekolvek,dokonca som ich pouzila aj pri prvej mrche po 600nedeli....kufor je lepsi hlavne taky na koliskach a radsej jednorazovky plienky potom si to doma prisposobis ako ty chces

8291
4. jan 2016

Ja som tiež kupovala v tescu,dva baliky a minula som asi 3 vlozky.po sekcii som krvacala dosť prvý dr a to mi na jis a ide dali nemocničné a na druhy deň som si už dávala klasické tenké alwaysky.

alicka850
4. jan 2016

Vezmi si dva baliky,domov si este kup aspon dva,daj niekde do tasky a povedz muzovi,kde su,ked ti dojdu,donesie ti. Ja odporucam vlozky od Hartmann,daju sa kupit v lekarni.Nemaju ten spodny igelit,cize rana sa nepari. Ale mala som od segry co jej zostali aj obycajne z drogerie/rodila chvilu predo mnou/ a pohoda. Lepsie je kupit si viac balikov a menit ich castejsie,aj po kazdom cikani,rana sa rychejsie hoji. Plienky jednorazove,pod hlavicku a na utretie po grckani ti daju,ja som mala aj tri vlastne,ale nebolo treba. Ak chces latkovat, zacni az po prichode z porodnice,ked sa zahoji pupcek.

moonshine1
4. jan 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

V lekarni ich zozenies 🙂

bonaqa2013
4. jan 2016

ja som mala len z drogérie - a OK. Kufor môžeš, ale lepšia je taška...

evittam
4. jan 2016

Vložky ako radia kočky, čo sa týka látkových plienok - tak do pôrodnice jedine na balenie "na široko", inak jednorázové. Kto by ti ich tam akože pral? 😉

katka708
4. jan 2016

do pôrodnice si určite zober jednorázové plienky. doma keď chceš, používaj látkové ale v pôrodnici by s tým sestričky neboli nadšené. Postačí ti aj malý balík 1tiek. Kým bude bábo na oddelení, tak majú sestričky čo robiť okolo nich a nebudú ti opatrovať a odkladať pokakané látkové vložky do plienok a plienky. Rátaj že v pôrodnici sa minie každý deň 9ks plienok vynásob si to 4-5 dňami a to už je dosť vysoké číslo na látkové plienočky. 🙂

sardinka335
4. jan 2016

Ja som si kupila v DM ke tie Jessa Lang flugel...su tenke, dlhe a bolo leto takze v nejakých ,,hrubajzňajzoch,, som byť nechcela, v podstate mozeš mat take vlozky ake ti vyhovuju, nikto v porodnici neriešil čo mam medzi nohami. Latkovu plienku mozeš použiť na odgrcnutie bábätka , ale na prebalovanie nie. Taška je asi taka spratnejšia ako kufor ale podla mna je to jedno - čo ti vyhovuje ale skor mali zeny tašky...nie kufre. Ale nikto to tam neriešil. Ja som mala tašku taku velku a napratanu ako hokejista pred zápasom 😀 😀 😀

janazah
13. jan 2016

Daju sa kupit v lekarni aj v obchodoch. Ale ak chces, pozri na www.cottons.sk, su to vlozky so 100 % bavlnenym povrchom, bez syntet. Materialov, farbiv.a mnoho ineho pozitivneho. A navyse maju kridielka a su jednotlivo balene. A existuju aj prsne vlozky. Je to novinka na nasom trhu z Australie. To len pre pripad, ze hladas zdravsiu a modernejsiu alternativu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre