Kedy mám očakávať pôrod, keď som otvorená na 1 prst?

drobcek117
11. nov 2015

Ahojte , dnes som sa s vami prisla podelit o dnesnu skusenost, bola som na poradni , doktor ma pozeral zospodu a skonstatoval ze som otvorena na 1 prst a cervix 2cm ( od zaciatku boli len 3cm az do dnes ) Chcela by som poci0ut vase skusenosti ako to prebiehalo, ako dlho mozem byt tak otvorena alebo ci mozem porod ocakavat uz kazdu chvilku, som prvorodicka a 21 .11 by som mala mat termin , No dnes aj sestricky u doktora mi priali pekny porod a skoro mi zabudli dat datumdalsej poradne akoby to uz nebolo mozne a ze potom nejake papiere ked porodim im zanesiem , napisem sms keby ta dalsia poradna o tyzden neprisla atd... Dakujem za kazdu odpoved zenusky 🙂

raszuz
11. nov 2015

Moze to byt dnes, zajtra alebo o tyzden, na toto ti nikto neda odpovrd, ze kedy 😉

narayan
11. nov 2015

... no môžeš kľudne zajtra, ale aj o mesiac, je to individuálne..... ja som bola na 1prst otvorená cca 2 týždne 😉

drobcek117
autor
11. nov 2015

@raszuz dakujem🙂 no aj som si myslela len som chcela vediet skusenosti🙂
@narayan dakujem 🙂

raszuz
11. nov 2015

@drobcek117 😉 , drzim palce, ked to pride, aby to bolo rychle 🙂

drobcek117
autor
11. nov 2015

@raszuz dakujeme. Uz sa tesim a zaroven bojim trosku ale beriem pozitívne Budeme bojovat obaja 🙂

aibinka
11. nov 2015

@drobcek117 ahojky ja mam reemin 20.11. ale uz pred tyzdom a pol som mala kontrakcie na monitore v nemocnici v pondelok sme boli znovu a ked mi robil vysetrenie zo spodu tak som aj krvacala a bola na 1cm otvorena, boli ma vsetko, uz neviem co robit lezat sa mi nechce tak furt upratujem ale boli ma to strasne...

ivanakal
11. nov 2015

to mas individualne, ja som bola na 1 prst otvorena 3 tyzdne 🙂

drobcek117
autor
11. nov 2015

@aibinka ja mam bolesti z vnutornej strany stehien a krize obcas pobolia.

hena6
11. nov 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

ja som bola na jeden prst asi tak tyzden, ono je to dost individualne

lubinkas
11. nov 2015

@drobcek117 Ja som bola v tomto stave vyse mesiaca 🙂 a to som bola uz druhorodicka. takze je to naozaj individualne. Maleho som prenasala dokonca

aibinka
11. nov 2015

@drobcek117 ja mam uplne to iste na lavej viacej lebo tam ma chrbticku ale strasne to boli... Snazim sa chodit dost, kedze mame pracku na poschodii tak stale perem 🙂))) ale ledva nohy dviham...

sardinka335
11. nov 2015

Je to velmi individuálne...ja som bola pár dní otvorena na 6!!!! cm a behala som ako srna a ani som nevedela ze ,,sa niečo deje,, az ked ma doktor uz nepustil z poradne domov... 🙂
Pri treťom tehotenstve som bola na 3 cm aj mesiac...nepíšeš ake maš cervix skore - to pišu do tehu knizky. MOze to byť zajtra a kludne mozeš aj prenašať...ťažko povedať. Jedina istota je ze raz to pride 🙂

drobcek117
autor
11. nov 2015

@sardinka335 cervix 2cm 🙂

sofiadurovic
11. nov 2015

veru ako píšu žienky ja som bola na 1cm otvorená pár dní nakolko som malú ale prenášala a nemala som už dosť plodovej vody tak mi pôrod vyvolávali prajem lahký pôrod 🙂 🙂

alenky
11. nov 2015

Ahoj je to velmi individualne. Kazda zena je ina a vlastne babatko sa samo rozhodne kedy chce prist na svet. Ja som na 1prst bola otvorena 2tyzdne a porod mi nakoniec aj tak vyvolavali malej sa nechcelo 🙂 Hlavne sa nestresuj, neries to a oddychuj.

gislene1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupavka123
12. nov 2015

@gislene1 Hara-kiri??? 😀

betka239
12. nov 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@pupavka123 uplne k teme sa vyjadruje ze :D

dahra
12. nov 2015

@drobcek117 - na jeden prst som nebola otvorená, ani keď som už hodinu a pol mala pravidelné 5 a menej minútové kontrakcie s trvaním 45-60s. 🙂 No a do 10 hodín som sa otvorila a prirodzene porodila - pri prvom. 🙂 Segra bola otvorená na jeden prst 3 týždne.

klodyka76
12. nov 2015

ja som bola takto otvorená asi mesiac pred pôrodom......takže kľud, možno to bude pekne v termíne 🙂

drobcek117
autor
12. nov 2015

Dakujem kocky sme sa smialy s muzickom ze dnes budu 2 prsty a 21 uz porodim 😀

aibinka
13. nov 2015

Ja som bola vcera na prehliadke a malej sa vnutri velice paaci!! Vcera som skladala s muzom skrinku, vysavala upratovala a dokelu a je mi cim dalej lepsie... Ja nechapem 🙂)) uz chcem aby tu bola s nami aj ked sa porodu dost bojim, lebo som si minuly rok zazila potrat a nebolo to prijemne... Tak nech uz pride ten maly zazrak 🙂)

gabika2580
16. nov 2015

@aibinka presne viem ako sa cítiš aj ja sa snažím hýbať čo najviac a porod nikde, iked kríže si už necitim..

lucinka144
16. nov 2015

..no ja som prenasala 11 dni...a na kazdej poradni mi hlasili sestricky ze uz to coskoro priiiide...a uz sa vidime len na porodnici.. 😀 😀 ...maly sa tam zabetonoval... otvorena som bola 1 cm... ale nic viac sa nedialo. ani kontrakcia.. nic s nim nepohlo. bol velmi veliky. nakoniec sme isli cisarskym lebo ked ho pomerali..nepresiel by. tak som bola aj rada. Naozaj je to tak...co tehu- to ina situacia a iny priebeh. kazdopadne drzim palceky...

narayan
16. nov 2015

@drobcek117 vidím, že to už máš zasebou 😊 ... tak veľké gratulko k pampúšikovi 😍

drobcek117
autor
17. nov 2015

@narayan dakujeme krasne 🙂 uz chceme ist aj z nemocnice domkou 🙂

sofiadurovic
17. nov 2015

@drobcek117 gratulujem k drobčekovi a vela zdravíčka obom 🙂

sue
17. nov 2015

😊 na 1prst som bola 4mesiace 😃😃😃

drobcek117
autor
17. nov 2015

@sofiadurovic dakujee krasne

majulino
1. dec 2015

pri synovi som bola na jeden rst otvorena o 16;00 a narodil sa o 1.00
pri dcere som bola na jeden rst otvorena od 32 tyzdna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre