Kedy po prvej kontrakcii vyraziť do nemocnice?

zivika
25. dec 2010

baby poradte, prosim...rano o 8.00 som mala prvu kontrakciu, v zapati na to mi odisla zatka a odvtedy mam kontrakcie...najskor tak rozne a zhruba od 15.00 sa opakuju v rozpati 3 az 10 minut...a neviem sa rozhodnut, ci ist do porodnice, alebo nie...

traktor
25. dec 2010

no ak chces porodit doma, tak ostan 😀 ...ak nie, tak urcite chod, necakaj... 😉 ..drzim prsty a nech to mas cim skôr za sebou a krasneho zdraveho drobceka pri sebe 🙂

cicimon
25. dec 2010

mne sa doma skratili kontrakcie z 10min na 3 v priebehu 2 hod a za dalsie 2 bola mala na svete a bez klystiru...tak ja by som na tvojom mieste sla hned..

danielik79
25. dec 2010

@zivika ahoj myslím že ked už odyšla aj zátka tak sa zbal a chod. Daj sa aspoň vyšetriť.Možno sú to len falošné ale treba v každom prípade ísť.Prajem aby všetko v dobrom dopadlo.

janica81
25. dec 2010

nooo ja by som sla.... ja som ani enmala kontrakcie...len pobiolievanie...isla som rpe istotu sa dat kuk a v porodnici sa vsetko zrazu do dvoch hodin zomlelo....

mamoka4
25. dec 2010

Určite chod do nemocnice!! Bábo príde každáú chvíľu 🙂

atrami
25. dec 2010

držím palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

littledevil
25. dec 2010

Určite choď a držím palce. 🙂

martija
25. dec 2010

Mne odisla zatka a rodila som az par dni potom. A ked som prisla s kontrakciami do nemocnice vzdy ma este poslali domov (spaniely), bolo to vesele....

ivetkab.
25. dec 2010

Dúfam, že si už v nemocnici ... ja som od prvej kontrakcie o ani nie 4 hodiny držala Kubíka v náručí ...

lili_mia
25. dec 2010

Jasné, že chod, aspoň na kontrolu. Držím palce a potom sa pochváľ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre