Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy pred pôrodom prichádzajú poslíčkovia?

duda283
9. máj 2014

ahojte, ja sa chcem spytat. mam uz take bolesti ako pred menzesom v podbrusku a chcela by som vediet ze za ako dlho mozem ocakavat ze to na mna pride. sice mam este tyzden do terminu, ale clovek nikdy nevie. dakujem a prajem krasny den 🙂

marthuska
9. máj 2014

To by clovek musel mat vestiacu gulu, aby sa ti dalo odpovedat. Sleduj si pravidelnost bolesti a ci ti neodteka plodova voda, pripadne krvacanie. Bolesti mozu uplne vymiznut, na chvilku, aj na par dni.

januska191
9. máj 2014

Ahoj, no ja si myslim, ze to uz ti zacina porod. Aspon z mojich skusenosti, prajem vela sily 🙂

rea92
9. máj 2014

tak kedze mas par dni pred terminom, tak to moze na Teba prist uz kedykolvek 😀
Prajem Ti vela sil (hlavne k porodu) a krasne a zdrave babatko 🙂

alexandra1104
9. máj 2014

budes to citit ze uz to ide sleduj ako casto mas take bolesti. ja som mala uz pri kontrakciach kazdych 10min cca 10hodiny

drobec_l
9. máj 2014

já mám poslíčkov už dobrý mesiac , v sobotu mám termín . už som si pár krát myslela že je to tu ale planý poplach 🙂 takže čakať a čakať a sledovať pravidelnosť ako píšu baby nadomnou 🙂

sharmari
9. máj 2014

Včera som mala termín, a tie bolesti mám už asi 3 týždne a drobček je ešte stále v brušku, takže ťažko povedať... Ak nie sú pravidelné, tak len predýchať a čakať kým sa spravidelnia 🙂

renca910
9. máj 2014

ja som mala poslickov uz 2 tyzdne pred terminom a aj tak mi to 8den po termine musli vyvolavat...

matuskova003
9. máj 2014

Ver mi . Kontrakcie sú nezameniteľné a zaručujem Ti , že keď prídu , budeš vedieť, koľká bije 🙂 ! 🙂

papucz
9. máj 2014

ja som nemala poslíčkov vôbec, keď prišli bolesti už sa začal pôrod

zuzu1104
9. máj 2014

ja mám poslíčkov už od 20tt

ivetkab.
9. máj 2014

Moji poslíčkovia doteraz neprišli ... a to mám 3 deti. Všetko čo sa týka pôrodu, nemusí byť pravidlo. Ja som ani jedno tehu ani jeden pôrod nemala podľa knižiek a tabuliek. A čo sa týka Teba ... tak v 40tom týždni nemáš čo riešiť ... rodííííš mamina ... 😀

standu
9. máj 2014

pri starsej dcerke som nemala, to mi vyvolavali porod. pri mladsej som mala bolesti v pobrusku od nedele podvecera a mala sa narodila v utorok nadranom

vcielkamaja6
9. máj 2014

ahojte 🙂 ...mne to zacalo vcera..termin mam 9.6. a vcera som 2 hodinky citila take krce ako pri menzese...netrvali dlho..,a teraz pred chvilkou to iste ,ale len 3 take jemne stahy...myslite ze su to ti poslickovia??

Tu začni písať odpoveď...

Odošli