Kontrakcie. Ako ste spoznali?

lienka82
12. aug 2006

Ahojte babenky.
Chcem sa vas opytat ako ste spoznali ze sa porod zacina a ze to nie su ziadne bolesti brucha?Nie ze by som mala strach,ale neviem ako sa vlastne taka kontrakcia citi.Ak mate nejaka skusenosti,mozte poradit?
Dakujem velmi pekne 🙂

soffovka
17. máj 2016

ja som sa pytala doktorky ci to spoznam... povedala, ze urcite... a ja som to nespoznala :D :D ...cakala som vacsie krce a tie moje boli take....kramove.... takze som sla do porodnice len do istoty sa opytat, ci je vsetko ok.... a uz si ma tam nechali a do hodky som porodila.... Takze tvrdit, ze to spoznas, to nie je iste... Ja si vravim, ze ak tenkrat podruhe, tak akonahle sa budem citit INAK ako pocas celeho tehu, tak radsej zbalim svestky a pojdem do porodnice :D

sensen12
21. máj 2016

a je mozne mat kontrakcue ako stuhnutie celeho tela,krc stuhnutie tela,ja som take mala a rok som bola ako beton od vlasov na hlave az po nechty na nohach

soffovka
2. jún 2016

@zuzu13 ja som to nespoznala.. a keby ma nedotiahol muz do porodnice, tak rodim doma, lebo by sme to nestihali

soffovka
5. máj 2020

@soffovka pripinam ešte druhu skúsenosť pri druhom dieťati... Tiež som to nespoznala....len sa mi voľačo nezdalo, tak som sa šla nechať skontrolovať... A do hodiny som mala druhú dcéru 🙈🙈😆😆😆😆😆😆 rok 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre