Kontrakcie v krížoch

daruska123
8. júl 2021

Ahojte chcem sa opytat ci mozu kontrakcie zacat aj silnou bolestou v krizoch?
Uz 3dni ma neskutocne boli v krizoch hlavne v noci Ani spat nemozem.... A moj maly sa velmi hybe... A uz 3dni mi nieco tecie neviem ci to nie nahodou plodova voda... Nema to ziadnu vyraznu vonu len tecie mozte mi poradit Co mam robit? .... Dakujem❤️

danulicek
8. júl 2021

Tri dni tečie a ty si ešte stále doma? Najlepšie bude utekať do nemocnice, nech ťa pozrú. Istota je istota.

janka2501
8. júl 2021

ja som pri boelsti v krizoch isla k dr, mna zacali boliet v nedelu, a pondelok som bola u dr, a utorok sa mi narodila dcerka

daruska123
autor
8. júl 2021

@danulicek termin mam az 30.7 som prvorodicka a neskutocne sa bojim tak Teda dnes pojdeme na kontrolu dakujem

veronice
8. júl 2021

@daruska123 cely porod som mala kontrakcie vyhradne a len do krizov. Urcite bez na kontrolu lebo ano, moze byt ze si zacala rodit. Daj potom vediet ako si dopadla 👍

daruska123
autor
8. júl 2021

@janka2501 fakt neviem Co mam robit ci ide len o poslickov ale Teda dnes pojdem na kontrolu pretoze ta bolest v krizoch je nenormalna

daruska123
autor
8. júl 2021

@veronice utekam ku Dr. Dakujem 😢

danulicek
8. júl 2021

@daruska123 ja ti rozumiem, ale neboj sa, dobre to bude. Ale je dosť pravdepodobné podľa toho, čo si popísala, že sa ti rozbieha pôrod, aj keď termín máš o tri týždne - bábätko sa môže narodiť aj skôr. Rovnako to môžu byť aj poslíčkovia, ale ak čosi tečie, je to priesvitné/trochu žlté alebo nedajbože zelené, choď k dr. V tomto týždni je každé "uistenie sa", že je všetko ok, v poriadku. Každý pôrod som mala iný, ale pri oboch boli veľmi silné kontrakcie práve do krížov. Držím palce 🙏

janka2501
8. júl 2021

@daruska123 k dr radsej ano, nech vies ci je vsetko ok... drzim palce

andreagartnerova
8. júl 2021

Ja som mala pri oboch kontrakcie len v krížoch, boli to neskutočne bolesti. Byť tebou tak sa radšej dám skontrolovať.

kiki68
8. júl 2021

Ist na porodnicu a dat sa vysetrit. Je mozne, ze dieta iba schadza dole do panvy. Ale to povedia iba oni a ta voda k tomu.No radsej by som isla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre