Krčok týždeň pred pôrodom je skrátený na 2 cm

lalalal123
31. okt 2018

Maminky rada by som vedela ako to vyzera kedze mam tyzden pred porodom a krcok mam skrateny na 2 cm avsak tuhy zatvoreny. Je mozne ze sa zacne uvolnovat a do terminu mozem porodit ?
Dakujem krasne.

tinaa64
31. okt 2018

Urcite..pri druhej som bola na kontrole na porod to vobec nevyzeralo..uzavrete tuhe o tyzden na tom v noci mi zacala odtekat zatka sla som na kontrolu(normalne na poradnu ako som mala ist)a este v ten den som poroddila..mala sa narodila o pol siedmej vecer 6 dni pred terminom...kedykolkvek sa to moze zmenit..a porod sa moz zacat aj zajtra o tyzden o hodinu a mozes porodit aj po termine....prva dcera sa tiez narodila tyzden pred terminom....

malinajahoda
31. okt 2018

@lalalal123 ja som sa neotvárala vôbec ani po vyvolávačke. Nakoniec akútny cisársky 9 dní po termíne.

lalalal123
autor
2. nov 2018

Baby dakujem velmi pekne. Trosku sa bojim ze co bude ale len kvoli tomu prenasaniu a tak. :-/ hlavne kvoli tym natahovackam ze to natahuju a aj tak vacsinou ide o sekciu. Tak uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre