Ktoré popôrodné vložky odporúčate?

20. máj 2020

Mali ste niektora tieto poporodne vložky? Ako ste boli spokojné? Ako vložky držia? Nepadaju?

tianna
20. máj 2020

Sú super, netlačia a najmä sú dosť široké teda aj keď máš šitie neodieraju.

diaalex
20. máj 2020

Z vlastnej skúsenosti ti odporúčam z dm.ky nalepovacie 🙂 sú hrubé, nešmýkajú sa, nepretrkajú ...
https://www.mojadm.sk/masmi-poporodnicke-maters...

miselar
20. máj 2020

Tieto som používala aj ja a sú super široké nemusela som sa báť ze pretečiem... Za mňa super

tianna
20. máj 2020

@diaalex no to už hej, ale pokiaľ ich mamička potrebuje celé šestonedelie a chodí na wc 8-10x to bude riadne drahé šestonedelie 😜

simuskaaa123
20. máj 2020

Neviem ja som si zvykla na tie nemocničné a potom hentie mi boli hrozne veľké a musela som chodiť ešte viac rozcapena

autor
20. máj 2020

@tianna ďakujem 🙂 koľko cca balení by som mala mat

autor
20. máj 2020

@miselar ďakujem tak môžem objednávať 😇😂

tianna
20. máj 2020

Ja odporúčam na začiatok 6-8. Uvidíš ci ti budu ozaj vyhovovať a aj ako silno budeš krvácať a podla toho si potom pripadne dokúpis ďalšie balenia 😉

leknolina
20. máj 2020

Ja odporucam tieZ akékoľvek hrube dobre save a dlhe... nie tenke ktore sa ,,prelomia,, a potom to boli...😀

bona69
20. máj 2020

Ja som spotrebovala asi dve balenia, kým som prišla z pôrodnice už som skoro vôbec nekrvacala a používala obyčajne always

jeanne14
20. máj 2020

Tieto sú super, na prvé dni po pôrode. Mám teraz 2 balenia, potom už menšie SAMU mini.

tianna
20. máj 2020

@bona69 tak to si super mala, ja som spotrebovala odhadom minimálne 20 balení, možno aj viac. Už sa v lekárni pani smiala keď tam muž dookola chodil 😂

bona69
20. máj 2020

@tianna no ja som už len spinila keď som prišla domov, doma som mala ešte dve balenia tie Samu malé a tie som už použila na normálnu ms po šestonedelí, ja som mala akutnu sekciu, no ja si to neviem predstaviť toľko veľa spotrebovať, veď si musela byť riadne vyštavená,

tianna
20. máj 2020

@bona69 no ja som pri staršom mala pôrod ako z hororu, kliešte, vyše 40 stehov, otras 😖 ja som nevládala chodiť ešte ani po 5 týždňoch 🙄

archivarka1
20. máj 2020

Pre mna prilis dlhe aj siroke. Na zaciatku som si radsej dala 2 samu vlozky naraz.

diaalex
20. máj 2020

@tianna celú 600nedelu nebudeš tak silno krvácať 🙂 ja som to používala cca 3 týždne a nedám na to dopustiť 🙂

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabi000
20. máj 2020

Staci si kupit tie obycajne lacne za 1€ ;)

panda21
20. máj 2020

Tieto som mala dve balenia, tie padli už v pôrodnici.. Odkedy som doma z pôrodnice už mi stačia klasické always, keďže už iba spinim.. Podľa mňa 4 balenia bohato stačia 😊

autor
20. máj 2020

@panda21 ďakujem 🙂 💕

tianna
20. máj 2020

@diaalex ja som minula minimálne cca 20 balíkov Bella happy a po sestonedeli pri staršom rovno vymenila za menštruačné 🤦‍♀️🤷‍♀️

diaalex
20. máj 2020

@tianna každá sme iná 🤗

lucyluv
21. máj 2020

Ja som bola spokojna s vlozkami batist z lekarne, take vacsie, rovnake aj v porodnici mali. Samu co som skusala mi pripadali byt malicke na dlzku

dadka555
21. máj 2020
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.

Ja som bola spokojná s poporodnymi vlozkami značky Tesco, ale neviem či ich ešte robia, bolo to v roku 2018

lauraa007
5. jún 2020

@gabi000 aká značka, kde sa kupujú také lacné? Ďakujem

gabi000
5. jún 2020

@lauraa007 neviem teraz aka znacka, myslim tie obycajne hrube dlhe bez kridiel. Balenie okolo 1 € stoji

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre