Ktoré popôrodné vložky sú najlepšie?

lellla
7. apr 2021

Zdravím dievčatá ...poraďte prosím aké sú teraz najlepšie popôrodné vlozky a ešte tie do podprsenky ...rodila som pred 3 rokmi a vtedy som mala Tesco vložky a Johnson baby som mala tie prsné ...vtedy mi poradili veľa z vás žien sú najlepšie a neviem teda či sa neico zmenilo vďaka ...♥️♥️♥️

domi995
7. apr 2021

Ja som mala tieto a boli fakt výborné aj sestričky mi ich pochválili :D https://www.alza.sk/maxi/chicco-poporodne-vlozk...

a do podprsenky vložky Avent, no iné som neskúšala tak neviem, či sú aj lepšie 🙂

diana999
7. apr 2021

Ja som. Mala samu a bola som spokojná, sú hrubé a podla mňa majú fajn dĺžku, do podprsenky mam na predaj za 3e 😀 ale všeobecne som nepoužívala vložky do podprsenky 😀

s_a
7. apr 2021

Avent vložky do podprsenky za tu cenu nestoja... Top sú Johnsons ale tie som už nevedela nikde zohnať

sona96
7. apr 2021

@lellla popôrodné som mala obyčajne z Tesca a bola som spokojná, aké ja som veľmi nekrvacala, takže som nebola náročná. Vložiek do podprsenky som ale vyskúšala naozaj veľa a za mňa najlepšie Johnson, ako radili aj ostatné baby

diaalex
7. apr 2021

@lellla poporodne jednoznačne z DM sú v takej krabici, fakt za mna TOP, nalepila som a nikde sa nešmýkali, nepretekali...
Do podprsenky jedine Avent, ostane (skúsila som asi 5 druhov) sa odliepali, rýchlo naplnili, utekali ...

ukulela
7. apr 2021

@lellla Chicco. Jednoznačne. Najväčšie, žiadne umelé sustanie medzi nohami. Fakt. A do podprdyi bola lepšia plienka, ako vložky. A keď už jednorazové, tak s lepkou.

ukulela
7. apr 2021

... ešte k tým vlozkam do podprdy, viac sa mi páčili jednotlivo balené. Síce viac odpadu, ale hygienickejsie, keď som aj niekde šla a potrebovala vziať do zásoby. Ale teda doma a na noc bavlnená plienka.

nevenka
7. apr 2021

@domi995 tieto boli fakt najlepsie, hlavne na to vacsie krvacanie v prvych dnoch. Ale teraz pri tretom som vela a dlho krvacala. Pri prvych 2 detoch som sa trapila so Samu Mini. Lebo viem, ze byvaju aj vacsie, ale netusila som, ze take su az doteraz...😂

babovka2321
8. apr 2021

Aj ja som mala chicco a vlozky do podprsenky som vyskusala vela druhov (vzorky) a mne sa najviac pacili lovi ultra thin alebo druhe medela tiez ultra thin, ostatne, co som mala, mi prisli otrasne hrube..ale je pravda, ze mne extra mlieko same od seba netecie :D len v noci ked dlhsie nekojim

lellla
autor
8. apr 2021

Ďakujem vám za názor ☺️

jaskolka
8. apr 2021

Ja som mala normálne nočné vložky a potom už stredné klasika menštruacne. Vložky do podprsenky som preventívne kúpila z drogérie,lebo všetci mi radili, že to bude potrebné a celý balík mi stojí doma, vôbec nepoužité, nebolo treba, hoci bolo plno mlieka, nejako nepretekalo 🙂.

evicka530
8. apr 2021

@lellla odporucam Batist Flower. Tvarovane, prijemne, dlhe. Mala som Samu tie dlhe, ale to je guca vaty pre mna, hrube, ako tehla, deformovali sa a tlacili, veľmi nepríjemné mi boli. Na lezanie pod zadok fajn. Tesco detto

kubkovamama
8. apr 2021

@lellla chicco z lekarne,uplne tenucke,drzali na mieste,extra savé-pohltili aj plodovku den predtym.A do podprsky Dmkove vlozky,pouzivam ich stale uz 3 mesiace.Nesmykaju sa aj ked ich nelepim

mimer
8. apr 2021

@domi995 aj ja som ich mala,paradne 🙂

kiki68
8. apr 2021

Ja som pouzivala tie nohavicky od tena. Proste som to cele vymenila a vyhodila. V nemocke sme dostali baliky vloziek, ale mne to bolo nepohodlne a lepilo sa mi to tam dole

somtoja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sykoroka_dizajn
15. mar 2022

@somtoja22 prosím ta a na sestonedelie ti stačili jedni tieto nohavičky Bathory? Alebo si mala na tie úplne prvých zopar dni aj vložky? Alebo viac ks týchto nohavičiek? Ďakujem.

nikha2809
15. mar 2022

Za mňa vložky také čo nemajú zospodu ten lepiaci pásik

evicka530
16. mar 2022

@somtoja22 no vsetko urcite nevydrzia. Mne moj najhorsi den nevydrzali ani 3 hodiny a po bokoch pretiekli. Uz som to skusala 2 mesiace. Pretiekli vsetky, aj najsilnejsie Lada. Ked je prudke krvacanie tak nestihaju odvádzať a proste pretecu ale ked je krvacanie slabsie, tak je pravda ze su super. V kombe s poporodnou vlozkou su top aj pre mna ale lepsie ako Perties su pre mna bubugau. Ovela príjemnejší material.

sivana09
16. mar 2022

Rodila som cisarskym a napriek tomu mi vsetky vlozky prekazali. Na dotyk, pocitovo. Vyskusala som tie najdrahsie co som nasla, eko bio bavlna a stale som to nemohla zniest. Najlepsie pre mna boli tie, co mali na kramaroch v nadstandarte, bohuzial som sa k takým po prichode z porodnice nevedela dostat, ale znama sestricka mi dala nejake z inej porodnice, boli lepsie ako tie z obchodu, ale horsie ako tie z kramarov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre