Mali ste prvý a druhý prirodzený pôrod v rovnakom čase?

lumarque
6. sep 2012

Syn sa vypytal na svet cca 10 dni pred terminom. Tak rozmyslam, kedy to bude teraz..asi by som si mala zavolat vesticu 🙂
Ako to vyzeralo s vasimi porodmi, ktore sa rozbehli same od seba ( bez hamiltonovych hmatov, liekov na udrzanie tehotenstva a vyvolavaciek..). Boli v rovnakom tt?

zuzanocka
6. sep 2012

nooo 😀 moje sa nie len ze rozbehli v rovnakom tyzdni (40.) , ale mi aj praskla plodova voda v rovnaku hodinu ( o pol 2 v noci 😝) 😀
a oba boli "v termine" - podla prveho sona

zuzanat
6. sep 2012

ja som mala prvy porod 8dni po TP a druhy 8dni pred TP 🙂

majulienka27
6. sep 2012

moje pôrody: prvý 13 dni pred termínom a druhý som si priala tiež trošku skôr ale bol deň pred termínom

vinifred
6. sep 2012

prvý o týždeň skôr presne,druhý termín nepoznali ani lekári,.. 🙂 kedy ste spravili,vtedy pôjde von.. 😀

mataharyy
6. sep 2012

První porod 14 dní před TP a druhý vyvolávaný, ale zato rychlý a dva dny po TP 😉 Myslím že se to různí a nelze podle prvního porodu odhadovat jak to bude u druhého 😉

sympa1
6. sep 2012

no tak kazda to ma asi inak ...ze????

poseidonka
6. sep 2012

Ja som rodila prvé babo o 3 týždne skor, odtiekla mi voda, po tom čo ma hospitalizovali s vysokým tlakom, rodila som cca 3 dnichceli to udržať dlhšie ale nešlo to, katastrofa :(

Tak a druhý dufam, že to bude na čas v termíne a bude to lepšie preto vás čítam a prispievam 🙂)))

keziah
6. sep 2012

Prve tehu bolo udrziavane, syn sa narodil 25 dni pred terminom (36+4). Druhe tehu vyzeralo rovnako, tiez som bola na udrziavani, nakoniec bol porod vyvolany kvoli prenasaniu (41+0).

katkatt
6. sep 2012

prvy syn - 8 dni pred TP, druhy syn - 7 dni pred TP, obaja narodeni vecer a obaja po 15 hod. postupne silnejucich kontrakcii (prva doba), ale skor to vidim ako nahodu 🙂

zuzi1123
6. sep 2012

Ja som mala zatial iba jeden,ale bolo to velke trapenie....Rodila som 24 hodin,myslela som ze to uz nevydrzim,ale ked sa maly narodil,postupne som na to trapenie zabudla a teraz sa s neho tesim,aky je krasny 🙂

janano
6. sep 2012

Nie neboli, prva sa narodila den pred terminom, druha 2 tyzdne pred terminom (ale to som sa aj viac hybala, predsa len, to som sa uz starala o prvu dcerku a ta je ako stihacka 😉 )

katka97
6. sep 2012

Ahojky,ja mám dve detičky dcérka sa začala pýtať na svet presne v deň PT,ale narodila sa až na druhý a syn sa narodil dva dni pred PT,ale ja som sa pozastavila nad tým,že ako je to prepojené, pretože obidva deti sa mi narodili v stredu, dcérka 11:40 a syn večer 21:40,nieje to presne rovnako,ale ja som nad tým ešte dlho premýšľala,či to bola len náhoda.Prajem vám, aby ste to hlavne mali čím skôr za sebou,keď to príde a potom veľa zdravíčka 🙂

salma22
6. sep 2012

...moje babule sa narodili planovane ..starsia sa narodila v 39tt PP a mladsia bola v 40tt SC kazdy porod je iny ,ako kazde tehu, ako kazda maminka 🙂 a vesticu ti netreba babatko pride ked bude pripravene prajem stastny a rychli zaver tehu 🙂

tynamartina
6. sep 2012

moji sa narodili obaja pred termínom prvý 5 dní a druhý 7 dní pred termínom 🙂

a2303
6. sep 2012

Mne sa narodili obe deti presne v termíne. Dcérka mala len jeden termín 7.feb a v ten deň ráno sa mi začali kontrakcie, všetko ok prirodzený pôrod. Synček mal termín 19.okt vtedy mi pôrod vyvolali /už bol veľký 3,7 kg a už mi tlačil na žalúdok, bolo mi zle/ ale počas kontrakcií (už boli asi 3 minútové) museli spraviť sekciu, malý sa mi dusil šnúrou (mal ju okolo krku omotanú) a ako ho kontrakcie tlačili von, jeho šnúra škrtila. Ale všetko dopadlo ok 😵

fedorkaa
6. sep 2012

Ahojky, pri dcére som mala termín stanovený 12.9.2005 ale rodila som až 19.9.2005, nejako sa jej nechcelo, tak mala som pôrod vyvolaný a pri synovi som mala termín stanovený na 14.8.2010 (sobota) a bolesti mi začali v nedelu ráno okolo 01.30 hod., do porodnice som sla az o 7.30 a o pol dvanastej mi prepichli plodovu vodu, lebo bolesti boli stále tie isté a o pol druhej bol na svete. A tak ako píše salma22, tu vešticu ti netreba, bábo príde keď bude pripravené. Držte sa 🙂

ejuska79
6. sep 2012

prvý vyvolávaný v 40+0 tt (problemove cele tehotenstvo), druhy uplne spontanny v 39+0 tt, ledva som dosla do nemocnice, otvorena na 10 cm, hned ma supli na porodne kreslo a o chvilu bol maly ne svete, nechela som ist skoro do nemocnice kvoli dcerke a som si myslela ze kolko casu este mam..a bol veliky 3930 gr a 54 cm..tak uz tam asi nemal miesto 🙂

dudduli
6. sep 2012

prvý syn sa tiez vypýtal o 10 dni skor,a druhy sa rozbehol o mesiac skor a bol to este lahsi porod ako ten prvy. takze sa nechaj prekvapit,kazdopadne bud zbalena mesiac dopredu 🙂

dancul80
6. sep 2012

oba 39+0, vzdy vo stvrtok okolo obeda 😀 tentokrat mi 39+0 vychadza na stredu a je mi to fuk len nech neprenasam

gubcikova
6. sep 2012

moja dcérka šla v 40tt presne na dátum podľa veľkosti plodu.a pri synovi mi spravili hamiltona(38tt).malý bol od 33tt nízko,bola som otvorená na 1cm a ctg záznamy boli zlé.keďže sa im nezdali ctg záznamy šiel von.a ked pôrody tak 1,plodová voda mi ani pri jednom neodtiekla
2,kontrakcie mi začali o 1:45 pri oboch
3,obaja sa vrátili pri tlačení späť

tehula
6. sep 2012

prvy 2dni pred TP, druhy vyvolavackou 2dni po TP, lebo asi by sama nesla bez indukcie. Prvy trval spontanne 3hodiny, druhy ledva sme ju vypudili indukciou za 5,5h.

betina1984
6. sep 2012

Ja mala oba vyvolane, prvu 7 dni po termine, dvojcata 12 dni pred terminom, ale v den porodu som bola uz na 6 cm otvorena, tak mi to len urychlili, pravdepodobne by som porodila do 24 hodin aj bez vyvolania...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre