Málo pohybov miminka 2 dni pred pôrodom

majkabr
22. dec 2013

Ahojte babenky aj Vy ste cítili slabo svoje mimi dva dni pred pôrodom ??? Na štedrý deň mám termín a cítim strašne slabé pohyby alebo aj vôbec. SPomínala som to aj doktorovi a poslal ma na pásy a výsledky dobre. Mám doma monitor a srdiečko mu počujem stále, len tie pohyby skoro žiadne. ...

sue
22. dec 2013

@majkabr ak vieš,že bije srdiečko,tak je to ok,asi má užmálo miesta 🙂 ale ak by čokoľvek,radšej 1000x zbytočne k lekárovi,ako 1x neísť keď treba....

aristka
22. dec 2013

ja keď som bola tesne pred pôrodom ,musela som malých šťuchať ,lebo pohyby som vôbec necítila ..majú tam už málo miesta na pohyb a máš mašinku na srdiečko ,tak počúvaj a bude to ok a za chvíľu ho budeš mať v náručí ,inak pekný vianočný darček..... 🙂

lutia
23. dec 2013

@majkabr ja som musela rozmyslat v ten den ci sa maly uz pohol...on sa strasne malo hybal alebo ja som to nejak necitila ...ale ked mas pristoj na pocuvanie a pocujes srdiecko bit tak ziadne strachy....mozno sa spankom pripravuje na to co ho caka 🙂)))

nastasja25
23. dec 2013

@majkabr ja som si vždy dala nečo sladké alebo trochu coly a hned sa hýbal 🙂

monca1111
23. dec 2013

no aj u mna to tak bolo a v piatok ma vypísal moj dr. na rizikové a porodila som v nedelu, už dr. na pôrode rozmýšľala aj o cisárskom, lebo ozvy boli veľmi slabé, ale potom to odštartovalo a šťastné nedeľné bábo bolo na svete, super, že máš ten prístroj doma a počuješ, že mu bije srdiečko, to je skvelé, drž sa pa

fomarik
23. dec 2013

Má menej miesta. ak bije srdiečko, všetko je v pohode. Pekne si spinká u mamičky v brušku, užíva si tie posledné chvilky v tvojom brušinku ♥. ale ja tiež ked som dlhšie necítila pohyby, tak som si niečo sladké schrumla, stačila a j lyžička kryšt. cukru a žabka sa mi prebudila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre