Aké ste mali pohyby v 32. týždni?

3. dec 2022

Dievcata, aké ste mali pohyby v 32tt? Ja mám úplne slabé, skôr take ako keby jemne kopkanie a bublinky, je to Ok? Lekárka mi povedala, že mám menej plodovej vody ale že dieťatko je Ok. V pondelok mám kontrolu, dúfam, že bude všetko v poriadku. O tie pohyby sa pýtam lebo pred mesiacom som ich mala veľmi silne a zrazu slabé sú. Cez deň skoro vôbec a keď si ľahnem tak ako som spomínala… a ešte dodám, že poloha malého je pozdĺžna KP.. Vdaka🙂

deti95060810
3. dec 2022

nebude bábo väčšie?
ja som prvé moje vôbec takmer nepočula...kým ostatné maminky rozprávali o tom ako ich potomok hráva v bruchu fotbal - môj bol potichúčky a takmer som ho vôbec nepočula - niekedy aj mesiac...

elinosar
3. dec 2022

Som v 32tt a pohyby citim rovnako silne od zaciatku. Este aj pravidelne ckanie.

autor
3. dec 2022

@deti95060810 tak dlho? Nemala si strach? Ja by som sa bala ☹️
@elinosar no môj je asi kľudný po Ocinkovi lebo inak si to neviem vysvetlit. Ja by som chcela aby stále len kopal a kopal ale to sa nedá

denuss
3. dec 2022

Ahoj, tiez som prave v 32tyzdni. Moj je hlavkou dolu a odkedy sa pretocil, tak sa zacal akoby trosku menej hybat, ale zato ked kopne, tak citim, ze silnie, niekedy je to az neprijemne.. Zalezi podla mna aj na polohe, tvoj sa ti nemohol otocit, odkedy si mala poradnu?mozno preto citis slabsie kopanceky, lebo ta moze kopat akoby ,,dovnutra", do organov, to je omnoho menej citit.. Vies, kde ma nohy? Nas druhorodeny bol v polohe priecna KP a takmer nekopal, ale pohyby som citila, on ma skor hrozne tlacil hlavkou do rebier..

lorin29
3. dec 2022

Ja som cítila tiež slabucko niekedy.. Záleží aj ako máš placentu a ako je babo otocene

autor
3. dec 2022

@denuss neviem kde ma nôžky :( vôbec

denuss
3. dec 2022

Zbytocne sa netrap, hlavne, ze babetko citis, ze sa hybe... V pondelok na poradni uvidis, ja by som tipovala, ze sa ti otocilo a preto to citis inak. Drzim palce, nech je vsetko ok!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre