Musím mať v nemocnici po pôrode nočnú košeľu?

simonka2012
12. okt 2012

či môžem mať aj pyžamko ??

nikolet_89
14. okt 2012

@lussy83 urcite nie, ja som kupovala rovno: nohavicky 2x, vlozky po porodne su lepsie ako ta vata co ti daju v nemocnici, lieh 60%-ny na pupok a nausnicky pre malu, noznicky na strihanie nechtikov, krem avent na bradavky taky co netreba dtierat pri kojeny, a vlozky do podrsenky 😉

kvetinka211
14. okt 2012

@simonka2012 ja som pyzamovy typ, nocne kosele vobec nemusim ... ale neviem si predstavit ako by som mala po porode pyzamo 😀 Velmi, velmi neprakticke kvoli vetraniu aj kvoli kojeniu... zabal si aj koselu a uvidis co bude lepsie 🙂
Ja som nezniesla ani tie poporodne nohavicky, iba na cestu domov som ich vyuzila. Aj tie vlozky z lekarne boli priserne, najlepsie boli tie gazove nemocnicne, skoda ze ich nepredavaju.
Cim viac sa dolu naobliekas, tym dlhsie sa budu hojit pripadne poranenia (ktore vacsinou su).

ruzickaruzova
14. okt 2012

neviem či môže byť pyžamo ale ja neznášam nočné košele ale pretrpela som to v nemocnici kvôli rýchlejšiemu hojeniu, ked prišla vizita tak som bola hned prichystaná a velmi velmi často som sa počas dňa sprchovala aspon dole a to by mi boli nohavice desne nepohodlné. a celkovo som nemala chuť,silu ani potrebu moc hýbať so strednou časťou tela, čo by som pri nohaviciach musela 😝 ale pohodlie je prvoradé takže je to asi na tebe, ja som si vzala do nemocnice jednu nočnú košelu (len ako doplnok k ostatným pre istotu) taku fakt že des a hrôza pomaličky ako pre babky ale v konečnom dôsledku bola príjemnejšia a pohodlnejšia ako tie ostatné takže som sa nestarala ako vyzerám ale aby mi bolo príjemne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre