Používame cookies. Viac informácií tu. OK
kuratko
12. sep 2011

tak toto by som ti skor zavidela, ja som mala pred porodom zapchy. nic prijemne.

anjelicek26
12. sep 2011

@drobcek14sc - pred porodom sa zena prirodzene cisti - asi 24h pred pororom ma väcsina ziech hnacku, je to jeden z prvych priznakov bliziaceho sa porodu.

Inak su bezne skor zapchy, creva su "lenive", je to sposobene hormonami v tele, ktore utlmuju cinnost svalov, aby nedrazdili stahy maternice.

dahra
12. sep 2011

Ano, ale len posledne 2 dni pred porodom. Dovtedy normalka. Den pred porodom som bola zo 5x a dokonca v noci, ked mi zacali kontrakcie, som sa zobudila na pocit, ze mi treba na wecko. 🙂 Kedze sa tazko preberam, tak len po nejakych 15 min. na wecku so zatvorenymi ocami a este v polospanku mi doslo, ze to nejake su inaksie krce. Ta myslienka ma okamzite dokonale prebrala 😀 😀 V podstate som mala ku porodu dobre vyprazdnene creva.

dejka77
17. sep 2011

Ja som mala nieco take asi 3-4 tyzdne pred porodom. Bolo to dost zvlastne, lebo som mala pocit akoby ma prehanalo, ale hnacka to nebola. Nepamatam si presne, ale netrvalo to dlho. Potom sa to uz ustalilo a chodila som 1x denne. Takze to nemusi znamenat, ze porodis za par dni.

feb13
17. sep 2011

Tak na velku nie, dokonca bez glycerinoveho capika skoro vobec. Ale cikat ano, dokonca mi moc aj samovolne unikal.

rora
17. sep 2011

Ja chodim dost casto na wc asi od 36tt. doslova ma prehana 😅 ale na porod to podla doktorov este nevyzera.

renka2020
17. jún 2013

ahojte som v 34 tt a od dneska ma riadne prehana ..... moze to byt ze sa mi blizi porod za par dni?? 😲

livia241
27. jún 2013

renka2020 uz nebud taka hlupa to ze ta stale prehana neznamena zza par dni pojdes rodit 🙂 ja viem ze je to tvoje prve tehu tak isto ako aj moje ale vsetko si velmi pripustas ty zo vsetkeho ides rodit,mas este casu dieta vie kedy sa ma pytat na svet

mima2778
27. jún 2013

Asi 5-7 dni pred porodom,telo sa same cisti a pripravuje na porod .

barboritta
28. jún 2013

mne nebolo nič ani raz...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli