Neľudsky prístup pri pôrode

18. okt 2022

Ženy vas názor .
Vyjadrili by ste sa niekde alebo pripomienkovali by ste ci sťažovali sa na prístup sestričky pri pôrode? Keby sa vám sestrička do tváre počas najväčších kontrakci smiala ze ste slabá citilvka ze nič nevydržia dnešné ženy a ja som pritom už bola na 9 otvorená a rodila som . Dokonca ma tam nahala samu a odišla a ja som tlačila na pasoch sama .
Sťažovali by ste sa proste na takyt9 prístup? A to je jedna z mala com som spomenula

uradnikova
27. okt 2022

Fakt otras. V tychto situaciach neskutocne pomoze ludsky pristup a vludne slovo. Taketo spravanie som sice nezazila.Mna zas v kontrakciach nechali niest vsetky tasky co som mala so sebou a este sa sestricka obzerala,co zase stojim,ze sup sup maju vela roboty...

ol1234
27. okt 2022

Už som myslela, že píšeš o Leviciach. Ja som síce istú takúto sestričku nemala pri pôrode.. Vďaka bohu.. Ale zato po pôrode ma správaním a poznámkami dala riadne psychicky dole. A to už mám čo to za sebou. Pred týždňom mi tam rodila kamoška a ma rovnakú skúsenosť. Ja som sa na sestričku sťažovala. Odpoveď bola.. Nemá kto iný robiť. 🤷🏼‍♀️ Keby tam mam ist rodiť znovu, asi tam bez manžela nebudem ani sekundu, lebo žena v tých bolestiach nemá čas ešte riešiť sprosté reči.
Ale určite to skus. Sťažovať sa treba. Tak ako treba aj pochváliť.

maminkadeticiek
27. okt 2022

Nezijeme v dobe,kedy musis mat na staznost na pristup dokaz.To je prezitok.To ze je sestricka psychopatka este neznamena,ze je cele vedenie drbnute a neurobi si poriadky s jednou sestrou.Je jasne,ze rodicka nema ziaden dovod vymyslat si popri starostiach s porodom sestonedelim a novorodencom nejake bachorky.Ked situaciu popises a podas staznoat vedeniu nemocnice na pristup konkretnej sesteicky so ziadostou o vyvodenie dosledkov, vyrozumenie a osobne ospravedlnenie za neludsky pristup kedy ta ponizovala ako ludsku bytost vo chvili totalnej bezbrannosti,kedy si bola odkazana len na jej milost a nemiloat.Napis im,ze ak to nebudu riesit,neinformuju ta o rieseni a sestra sa ti odmietne ospravedlnit,tak urobis ich nemocnici negativnu reklamu,ze to nerozchodia.Som presvedcena ze urcite urobia poriadky a nikdy viac si to nedovoli.Nezabudaj ze najhorsie je,ked slusni ludia mlcia.Urob to pre dalsie rodicky,ktore budu s tou psychopatkou v jednej miestnoati ako si bola ty.

cakambabatko
3. nov 2022

Neviem prečo mam ten pocit ale tipujem, že Brezno? Tu som pocula veľa takýchto skúsenosti

cakambabatko
3. nov 2022

A už aj čítam v komentároch, že som sa nemýlia.. na tvojom mieste sa sťažujem a myslím si, že by si nebola prvá ani posledná..

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marsilea23
3. nov 2022

Určite sa sťažuj a bola by som šťastná, keby sa znova a viac medializovala táto téma, pretože keď to ide inak v Česku alebo v Rakúsku, tak to ide inak aj u nás. Nie je všetko len o peniazoch. Je to o prístupe, zdravom rozume, ľudskosti....proste prečo by mali ženy rodiť poležiačky, keď im to uzatvára panvu a sťažuje pôrod. Prečo by im mali robiť kopu rutinných zásahov a komplikovať im tak pôrod. Ponižovať ich....ako dobytok. Nerešpektovať dohodnutý pôrodný plán. Treba to zmeniť. Pre dobro matiek a ich detí🙏🏻🙏🏻🙏🏻😢❤️

slovakboy
3. nov 2022

Sťažovať sa zverejniť aj s menom dotyčnej. Nemáš čo stratiť a dokazovať nič nemusíš. Rozprúď to a nechaj bežať. Potom sa už len prizerajú alebo ani to nemusíš. Už to bude z teba von a môžeš spokojne zabudnúť. Niečo z toho už bude. Buď bude mat hanbu alebo sa bude vyhovárať očierňovať teba. Ale už nereaguj a nechaj tak. Svoje si povedala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre