• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesprávne vypočítaný termín pôrodu. Dá sa tomu vyhnúť?

5. marca 2017 
čaute ked si nepamätám bohužiaľ zabudla Som zapísať MS poslednú tak vie doktor zistiť to kedy som mala poslednú MS ? dik
15. dec 2015 o 02:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím žienky potrebujem poradiť ja mám opačný problém my sme zas o necelé 2 týždne väčší,,,, momentálne už pomaly končím 34 tt podla PM a zajtra začínam 36 tt podla 3Dultrazvuku..... viete mi povedať podla čoho sa mam teraz riadiť,,,, mam 3 termíny,,,, prvý podla PM 9.4.2017 druhý podla ultrazvuku 31.3.2017 a tretí tiež podla ultrazvuku 27.3.2017 už som z toho na nervy.... dakujem
24. feb o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonka121 podla sona z 12tt..dovtedy rastu deticky cca rovnako..potom si uz kazde ide svojim tempom..
24. feb o 09:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonka121 a preco je to dolezite? Ved kym ti nechcu vyvolavat porod tak je to uplne jedno 2t hore dole.
Ci kvoli odchodu na matersku? Ved pouzi termin, ktory ti najviac pasuje, mne dala doktorka uplne vymysleny, aby mi to vyslo pekne od 1.dna v mesiaci.
Lebo aj keby si mala vsetky svoje 3 termin v jeden den tak co? Dieta sa aj tak vypyta na svet, kedy ono uzna za vhodne :wink: a kludne to moze byt aj 3t pred terminom.
Daj si radsej kolacik a nestresuj pre zbytocnost. Drzim prsty :thumbsup:
24. feb o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simonka121 A lekar ti na kedy vypisal papier na socialku kvoli MD?
24. feb o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xstelinka ahoj no mne zatiaľ papier netreba lebo ja som pred prvým pôrodom nebola nikde zamestnaná čiže ja som materskú nepoberala len rodičovský príspevok,,,, :slight_smile:
24. feb o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simonka121 prvni dcera byla podle sona velka, proto se TP stale posouval, podle PM mel byt 19.2., podle datumu poceti tak 21.2., no a podle sona nakonec uz 31.1., jako termin odchodu na materskou se pocitala PM a mala se narodila 11.2. s vahou 3,7 kg. , proste ty tabulky jsou tak nastavene ze prumerny novorozenec ve 40tt. ma mit 3,5kg. ale kazde dite ma vahu jinou a potom podle mereni sono posouva rermin porodu a navic ty mereni nejsou presne, jw to jenom odhad, dcera mela mit podle sona az 4,5kg. :slight_smile:
24. feb o 10:00  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonka121 Za normalnych okolnosti by ta kedy vypisal ci na MD alebo do porodnice?
24. feb o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokiaľ viem tak sa papiere vypisuje 6 týždňov pred pôrodom......
24. feb o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam tiez pocitovy problem posl men. Som mala 30.11*meskala 2tyzdne trvala tri dni a na milion percent viem ze sme zarobili cca tyzden a pol pred nou....mali sme to vyratane a kskusili sme to len 1x :blush:a aj tak mi to rataju a po tej 3dnovej menstruacii...
5. mar o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok